RSS feed

a na porno fotky sem
KT Alšovice (20/10/2019)
Sunday 20 October 2019
TUV, CZ
to asi tou zamlženou lupou.. a korunoval jsem to veleúprkem na sběrku
OZ Frýdlant (19/10/2019)
Saturday 19 October 2019
FYD, CZ
kalibrace na K1, pak už opatrně, mapa zjednodušená..
Krakow City Race 2019 - E2 (13/10/2019)
K4 zamčená branka, jinak luxus
Lilie Krásná Lípa - E3 (29/09/2019)
Sunday 29 September 2019
T. Babický, CZ
Lilie Krásná Lípa - E2 (29/09/2019)
Sunday 29 September 2019
T. Babický, CZ
Lilie Krásná Lípa - E1 (29/09/2019)
Sunday 29 September 2019
T. Babický, CZ
Sprint Staré Splavy (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
DOK, CZ
OK!
KT Staré Splavy (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
DOK, CZ
MČR long Janov n.N. - finále / Derby 2019 (22/09/2019)
všechno špatně
ŽA Loukoveček - KT (08/09/2019)
/úchylárna v půlmetrových rýhách/
ŽA Loukoveček - klasika (07/09/2019)
bojovka: v dešti, ve tmě, na patnáctce, bez lupy...
PP E3 Vyskeř (25/08/2019)
Sunday 25 August 2019
TUR, CZ
PP E2 Vyskeř (24/08/2019)
Saturday 24 August 2019
TUR, CZ
PP E1 Vyskeř (23/08/2019)
Friday 23 August 2019
TUR, CZ
LokoTour Bedřichov E1 (03/08/2019)
nádhera!!
5D Bohemia E5 (28/07/2019)
(nádhernej traverz na K8 byl o 5 min. pomalejší než homoběh po louce, podobně i K9)
5D Bohemia E4 (27/07/2019)
Saturday 27 July 2019
Filipov, BOR, CZ
5D Bohemia E3 (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Radvanec, BOR, CZ
perla z Labuanu... K9-11
5D Bohemia E2 (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Radvanec, BOR, CZ
5D Bohemia E1 (24/07/2019)
Wednesday 24 July 2019
Radvanec, BOR, CZ
do těch zelenejch náletů to Vráťa fakt dávat neměl, mentálně mě to vyčerpalo na celej týden
Graz - City Race Euro Tour E3 (21/07/2019)
šílený vedro a zas několikrát nachytanej (svádim to na to, že blbě vidim..., ale vim, že jsem nedůslednej kkt), ale jina...
Graz - City Race Euro Tour E2 (20/07/2019)
žánrový festival mezi ploty... kde mohli, tam nachytali, bylo toho až moc
Graz - City Race Euro Tour E1 (19/07/2019)
Friday 19 July 2019
Graz University, A
5 Days Italy Tre Cime Lavaredo E4 - Padola Valgrande (03/07/2019)
z K1 na K4, klid v dusi az na K8, asi vecer moc porna...
5 Days Italy Tre Cime Lavaredo E3 - Misurina (02/07/2019)
a vykleštěný kotníky z nekonečnýho traverzování...
5 Days Italy Tre Cime Lavaredo E2 - Misurina (01/07/2019)
jo, trochu hárání na K1, pak nádhera..
5 Days Italy Tre Cime Lavaredo E1 - Auronzo part 1 (30/06/2019)
yes!! paráda, 100%ní volant
MČR KT Markoušovice - finále (23/06/2019)
slabší konec = bronz
MČR KT Markoušovice - kvalifikace (22/06/2019)
cestou na mapový start držka a zlomená lupa, takže na sleponě s 5´ chyb
Sprint Hradec Králové (08/06/2019)
ukrutně přejedenej, upíchanej a ke konci ještě krachlej, ale jinak moc pěkný
KT Selská rokle (02/06/2019)
(mašina dneska netáhla)
Selská Rokle Survival (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
DOK, CZ
klasika|Results
mohlo by to být pěkný, jen kdyby to nebylo ke konci tak přiblblý
MČR sprintových štafet Pardubice (19/05/2019)
milé poběhání v kopřivách a i v jiném zeleném masakru
MČR ve sprintu Čáslav (18/05/2019)
ztracený kokot mezi paneláky (+1,40)
Štafety Třemešek u Oskavy II (12/05/2019)
šuperské turné se mi moc líbilo, pojedu sem zas tak za 10 let...
Sprint Čelákovice (01/05/2019)
z K2 na K8 :(
OM Bramberk (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
TJN, CZ
klasika|Results
PE E3 (21/04/2019)
Sunday 21 April 2019
Kvítkov, DKP, CZ
PE E2 (20/04/2019)
Saturday 20 April 2019
Kvítkov, DKP, CZ
PE E1 (19/04/2019)
Friday 19 April 2019
Peklo, DKP, CZ
K14 blbě
MČR NOC Boháňka-Skála (13/04/2019)
vítězství jsem nechal v polomu u K17... / jinak fakt hnus
KT Stráž pod Ralskem (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
BOR, CZ
šlus na K5
Sprint Hořice (06/04/2019)
oslnivej úvod..
Sprint Vršovice (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Gröbovka, KAM, CZ
KT Kejkol (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Kvilice, SLA, CZ
Nočák Kejkol (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Libovice, SLA, CZ
Jarní pohár - klasika (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Stříbrný rybník, PHK, CZ
Jarní pohár - štafety (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Stříbrný rybník, PHK, CZ
Jarní pohár - nočák (22/03/2019)
Friday 22 March 2019
Biřička, PHK, CZ
Jarní skály 2019 (16/03/2019)
Saturday 16 March 2019
Kost, TUV, CZ
Lipica Open 2019 E5 (13/03/2019)
Wednesday 13 March 2019
Kokoš, SLO
Lipica Open 2019 E4 (12/03/2019)
Tuesday 12 March 2019
Krajna Vas, SLO
Lipica Open 2019 E3 (11/03/2019)
Monday 11 March 2019
Vilenica, SLO
Lipica Open 2019 E2 (10/03/2019)
Sunday 10 March 2019
Vilenica, SLO
Lipica Open 2019 E1 (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Prelože, SLO
Costa Calida E4 - middle (24/02/2019)
fakt se nedařilo...
Costa Calida E1 - WRE sprint 2 (22/02/2019)
Friday 22 February 2019
Spain
Costa Calida E1 - WRE sprint 1 (22/02/2019)
Friday 22 February 2019
Caravaca, Spain
ZHL Hradec Králové (17/02/2019)
Sunday 17 February 2019
SHK, CZ
BC6/2019 Dýmník Rumburk (03/02/2019)
Sunday 3 February 2019
T. Babický, CZ
psychoscore 70´
PZL Veltrusy (19/01/2019)
Saturday 19 January 2019
KPY, CZ
fakt paráda!
PZL Skryje u Rakovníka (12/01/2019)
Saturday 12 January 2019
Matlák, CZ
ZHL Pardubice (06/01/2019)
Sunday 6 January 2019
LPU, CZ