RSS feed

a na porno fotky sem
Veteran Cup E3 (08/07/2018)
a další výkon sezóny...
Veteran Cup E2 (07/07/2018)
výkon sezóny, mapa ale taky byla fajn...
Veteran Cup E1 (06/07/2018)
uchylárna !!!
5D of Italy - Madonna di Campiglio E5 (30/06/2018)
hysterický šmejdění na K4
5D of Italy - Madonna di Campiglio E3 (28/06/2018)
jo, taková mentální fazóna :-)
5D of Italy - Madonna di Campiglio E2 (27/06/2018)
bůra před cílem..
5D of Italy - Madonna di Campiglio E1 (26/06/2018)
samá tragédie, nejdřív fajnová uzlovka, pak vočuchanej privát a vynechaná K19..
OM KL Všemily (17/06/2018)
Sunday 17 June 2018
BOR, CZ
ŽA Hrabová - KT (09/06/2018)
Saturday 9 June 2018
ASU, CZ
OZ Nová Ves (03/06/2018)
Sunday 3 June 2018
TJN, CZ
OM KT Severák (02/06/2018)
Saturday 2 June 2018
TJN, CZ
Sprint Plzeň (26/05/2018)
nachytanej na K7, ale konečně taky moderně parádní sprint!
ŽA/B Hostomice - KT (05/05/2018)
koňár / kaput
OZ Semtěž (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
LPU, CZ
Saxbo - krátká (22/04/2018)
asi špatná kalibrace...
Saxbopsychomasakr (21/04/2018)
Saturday 21 April 2018
ZIT, D
velký voči, velký vedro, velký puchejře = derniéra (těď už jen se staříky)
Sprint Jičín (15/04/2018)
Sunday 15 April 2018
SJC, CZ
katalyzovanej pašák na K1 (+40")
MČR NOB H. Brusnice (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
STH, CZ
finišující pašák na K16 (+2´)
Sprint Krupka (07/04/2018)
Saturday 7 April 2018
LTP, CZ
PE E2 Jestřebí (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
DKP, CZ
PE E1 Nedamov (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
DKP, CZ
Štafety Prasek (24/03/2018)
Saturday 24 March 2018
PHK, CZ
Nočák Biřička (23/03/2018)
Friday 23 March 2018
PHK, CZ
Jarní skály 2018 (17/03/2018)
Saturday 17 March 2018
Kost, TUV, CZ
Sprinty Piran (13/03/2018)
Tuesday 13 March 2018
TSM JO
BC8/2018 Svojkov (04/03/2018)
Sunday 4 March 2018
ŠákrFolbrechtovi, CZ
Score - limit 70 minut
BC7/2018 Liberec (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
já, CZ
Edinburgh Big Weekend - Urban - part I (20/01/2018)
Pár úspěšných nachytávaček a hlavně, nešlo to moc pálit kvůli náledí + občas zavřený průchod, ale zážitek, to j...
Edinburgh Big Weekend - Night - part II (19/01/2018)
do K20 bez chyby, pak 2x špek za vcelku 1,5 min :)
Edinburgh Big Weekend - Indoor (19/01/2018)
Friday 19 January 2018
GB