RSS Feed

Kobáček Růžová (10.12.2017)
Sonntag 10 Dezember 2017
Kategorie: Tréninky
Prcek, CZ
Tour de Prague - Šárka (09.12.2017)
Samstag 9 Dezember 2017
Kategorie: Závody
Mrazák, CZ
Nočák Krčák (05.12.2017)
Dienstag 5 Dezember 2017
Kategorie: Závody
PGP, CZ
Osečná - Holičky (26.11.2017)
Sonntag 26 November 2017
Kategorie: Tréninky
SCM HK, CZ
NOB - EPO Klamovka (21.11.2017)
Dienstag 21 November 2017
Kategorie: Závody
CZ
BC 1 2018 (19.11.2017)
Sonntag 19 November 2017
Kategorie: Závody
Pavlovcovi, CZ
Sudetské Derby 2017 (18.11.2017)
Samstag 18 November 2017
Kategorie: Závody
VLI, CZ
OBPH den (11.11.2017)
Samstag 11 November 2017
Kategorie: Závody
Osečná, Bajeřik, CZ
(poklus bez lezení)
OBPH noc (10.11.2017)
Freitag 10 November 2017
Kategorie: Závody
Osečná, Bajeřik, CZ
limit 3,5 hod.
TIC BCN 2017 Montjuic E2 (05.11.2017)
Sonntag 5 November 2017
Kategorie: Závody
Barcelona, ESP
TIC BCN 2017 Montjuic E1 (04.11.2017)
Samstag 4 November 2017
Kategorie: Závody
Barcelona, ESP
Noční bohnický orienťák (01.11.2017)
Mittwoch 1 November 2017
Kategorie: Závody
DKP, CZ
Noční sprint TU Liberec (31.10.2017)
Dienstag 31 Oktober 2017
Kategorie: Tréninky
VLI, CZ
Cambridge City Race 2017 (28.10.2017)
Samstag 28 Oktober 2017
Kategorie: Závody
GB
Tisá by Hnízdo (26.10.2017)
Donnerstag 26 Oktober 2017
Kategorie: Závody
OŽ Skokovy (22.10.2017)
Sonntag 22 Oktober 2017
Kategorie: Závody
TUV, CZ
OŽ Nová Ves (15.10.2017)
Sonntag 15 Oktober 2017
Kategorie: Závody
TJN, CZ
Sprint Boleslawiec (14.10.2017)
Samstag 14 Oktober 2017
Kategorie: Závody
PL
Sprint Wroclaw (14.10.2017)
Samstag 14 Oktober 2017
Kategorie: Závody
PL
Sprint Stochov II (01.10.2017)
Sonntag 1 Oktober 2017
Kategorie: Závody
DKL, CZ
Sprint Stochov I (01.10.2017)
Sonntag 1 Oktober 2017
Kategorie: Závody
DKL, CZ
OŽ Bedřichov (30.09.2017)
Samstag 30 September 2017
Kategorie: Závody
LLI, CZ
Sprint Dymník (28.09.2017)
Donnerstag 28 September 2017
Kategorie: Závody
RUM, CZ
OŽ Dymník (28.09.2017)
Donnerstag 28 September 2017
Kategorie: Závody
RUM, CZ
Mikrosprint Dymník (28.09.2017)
Donnerstag 28 September 2017
Kategorie: Závody
Rumburk, T. Babický, CZ
MČR klasika Raspenava - rozběh (23.09.2017)
Samstag 23 September 2017
Kategorie: Závody
CHA, CZ
s rýmou
Goslar (19.09.2017)
Dienstag 19 September 2017
Kategorie: Tréninky
já, D
Sprint Lázně Bělohrad (16.09.2017)
Samstag 16 September 2017
Kategorie: Závody
SJC, CZ
ŽB Písek - KT (10.09.2017)
Sonntag 10 September 2017
Kategorie: Závody
OPI, CZ
ŽB Písek - klasika (09.09.2017)
Samstag 9 September 2017
Kategorie: Závody
OPI, CZ
Sachsenmeisterschaft - Lang  (02.09.2017)
Samstag 2 September 2017
Kategorie: Závody
Deutsch-Paulsdorf, D
PP E3 (27.08.2017)
Sonntag 27 August 2017
Kategorie: Závody
SJC, CZ
PP E2 (26.08.2017)
Samstag 26 August 2017
Kategorie: Závody
SJC, CZ
PP E1 (25.08.2017)
Freitag 25 August 2017
Kategorie: Závody
TUR, CZ
Rumcajsovy míle E3 (13.08.2017)
Sonntag 13 August 2017
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Rumcajsovy míle E2 (12.08.2017)
Samstag 12 August 2017
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Rumcajsovy míle E1 (11.08.2017)
Freitag 11 August 2017
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Advanta Adršpach E3 (06.08.2017)
Sonntag 6 August 2017
Kategorie: Závody
DOB, CZ
Advanta Adršpach E2 (05.08.2017)
Samstag 5 August 2017
Kategorie: Závody
DOB, CZ
5D Prysk E5 (30.07.2017)
Sonntag 30 Juli 2017
Kategorie: Závody
BOR, CZ
5D Prysk E4 (29.07.2017)
Samstag 29 Juli 2017
Kategorie: Závody
BOR, CZ
5D Prysk E3 (28.07.2017)
Freitag 28 Juli 2017
Kategorie: Závody
BOR, CZ
5D Prysk E2 (27.07.2017)
Donnerstag 27 Juli 2017
Kategorie: Závody
BOR, CZ
5D Prysk E1 (26.07.2017)
Mittwoch 26 Juli 2017
Kategorie: Závody
BOR, CZ
Havs E2 Järnavik (09.07.2017)
Sonntag 9 Juli 2017
Kategorie: Závody
S
Havs E1 Tjärö (08.07.2017)
Samstag 8 Juli 2017
Kategorie: Závody
S
Sälen E3 (02.07.2017)
Sonntag 2 Juli 2017
Kategorie: Závody
S
Sälen E2 (01.07.2017)
Samstag 1 Juli 2017
Kategorie: Závody
S
Sälen E1 (30.06.2017)
Freitag 30 Juni 2017
Kategorie: Závody
S
Idre E3 (29.06.2017)
Donnerstag 29 Juni 2017
Kategorie: Závody
S
Idre E2 (28.06.2017)
Mittwoch 28 Juni 2017
Kategorie: Závody
S
Idre E1 (27.06.2017)
Dienstag 27 Juni 2017
Kategorie: Závody
S
Idre - Fjäll-OL (25.06.2017)
Sonntag 25 Juni 2017
Kategorie: Závody
S
B Litošice - KT (18.06.2017)
Sonntag 18 Juni 2017
Kategorie: Závody
LPU, CZ
B Litošice - klasika (17.06.2017)
Samstag 17 Juni 2017
Kategorie: Závody
LPU, CZ
MČR KT Lipnice (11.06.2017)
Sonntag 11 Juni 2017
Kategorie: Závody
OSN, CZ
neviděl jsem na to...
Semerink (s Elin) (06.06.2017)
Dienstag 6 Juni 2017
Kategorie: Tréninky
já, CZ
B megaŘitka (04.06.2017)
Sonntag 4 Juni 2017
Kategorie: Závody
KAM, CZ
B Řitka (03.06.2017)
Samstag 3 Juni 2017
Kategorie: Závody
VSP, CZ
Bad Harzburg (01.06.2017)
Donnerstag 1 Juni 2017
Kategorie: Tréninky
D
Sprint Seesen I (30.05.2017)
Dienstag 30 Mai 2017
Kategorie: Tréninky
D
(zavřený ploty)
Sprint Seesen II (30.05.2017)
Dienstag 30 Mai 2017
Kategorie: Tréninky
D
(zavřený ploty)
Palouček (29.05.2017)
Montag 29 Mai 2017
Kategorie: Tréninky
H. Hanychov, Heňa
OM JO Krupka - klasika (27.05.2017)
Samstag 27 Mai 2017
Kategorie: Závody
LTP, CZ
WOD ZOO Liberec - score (24.05.2017)
Mittwoch 24 Mai 2017
Kategorie: Závody
VLI, CZ
štafety Javorník (20.05.2017)
Samstag 20 Mai 2017
Kategorie: Závody
CZ
Sprint Javorník (20.05.2017)
Samstag 20 Mai 2017
Kategorie: Závody
ASU, CZ
M VČO - KT Černá hora (08.05.2017)
Montag 8 Mai 2017
Kategorie: Závody
Jánské Lázně, DOB, CZ
Sprint Kraví hora (07.05.2017)
Sonntag 7 Mai 2017
Kategorie: Závody
Brno, ZBM, CZ
Sprintové štafety Špilberk (06.05.2017)
Samstag 6 Mai 2017
Kategorie: Závody
Brno, ZBM, CZ
OM KT Horní Řasnice (30.04.2017)
Sonntag 30 April 2017
Kategorie: Závody
FYD, CZ
Saxbo Lückendorf (23.04.2017)
Sonntag 23 April 2017
Kategorie: Závody
ZIT, CZ
Saxbo Osečná (22.04.2017)
Samstag 22 April 2017
Kategorie: Závody
CHA, CZ
PE 2017 E3 (16.04.2017)
Sonntag 16 April 2017
Kategorie: Závody
Jestřebí, DKP, CZ
PE 2017 E2 (15.04.2017)
Samstag 15 April 2017
Kategorie: Závody
Jestřebí, DKP, CZ
PE 2017 E1 (14.04.2017)
Freitag 14 April 2017
Kategorie: Závody
Dubá, DKP, CZ
OŽ VČO Kostelec nad Orlicí (01.04.2017)
Samstag 1 April 2017
Kategorie: Závody
VAM, CZ
sprint
OŽ VČO Slatina nad Zdobnicí (01.04.2017)
bez buzoly..
Hromaďák Sosnová (26.03.2017)
Sonntag 26 März 2017
Kategorie: Tréninky
Srní, Jaruzelski, CZ
Dlouhé postupy Spáleniště (25.03.2017)
Samstag 25 März 2017
Kategorie: Tréninky
Doksy, Jaruzelski, CZ
Nočák Králův stolec (24.03.2017)
Freitag 24 März 2017
Kategorie: Tréninky
Doksy, Jaruzelski, CZ
Jarní pohár (19.03.2017)
Sonntag 19 März 2017
Kategorie: Závody
PHK, CZ
Nočák Michnovka (17.03.2017)
Freitag 17 März 2017
Kategorie: Závody
PHK, CZ
(kokotor..)
Lipica Open E5 (15.03.2017)
Mittwoch 15 März 2017
Kategorie: Závody
SLO
Sprint Vipava (14.03.2017)
Dienstag 14 März 2017
Kategorie: Tréninky
SLO
Lipica Open E4 (14.03.2017)
Dienstag 14 März 2017
Kategorie: Závody
SLO
Sprint Izola (13.03.2017)
Montag 13 März 2017
Kategorie: Tréninky
SLO
Lipica Open E3 (13.03.2017)
Montag 13 März 2017
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E2 (12.03.2017)
Sonntag 12 März 2017
Kategorie: Závody
SLO
Sprint Vipavski Kriz (11.03.2017)
Samstag 11 März 2017
Kategorie: Tréninky
SLO
Lipica Open E1 (11.03.2017)
Samstag 11 März 2017
Kategorie: Závody
SLO
Nočák Zdislava (08.03.2017)
Mittwoch 8 März 2017
Kategorie: Tréninky
Píchal, CZ
Praga Magica 2017 (05.03.2017)
Sonntag 5 März 2017
Kategorie: Závody
Jéňa Šváb, CZ
trochu zakletá K16+K17... jinak paráda
Polar cup Karolína (04.03.2017)
Samstag 4 März 2017
Kategorie: Tréninky
DOK, CZ
podceněním ostroúhlového stavitele skoro vynechávám K4..
Final BC Česká Lípa (26.02.2017)
Sonntag 26 Februar 2017
Kategorie: Závody
Pekka
cestou do Turecka (K71b.) jsem zaběhl mezi žiletkové ploty (taky jdou přelést...)
Sosnová (25.02.2017)
Samstag 25 Februar 2017
Kategorie: Tréninky
Pekka
Nočák Polesí (22.02.2017)
Mittwoch 22 Februar 2017
Kategorie: Tréninky
Kaďák
Bull Island Dublin (20.02.2017)
Montag 20 Februar 2017
Kategorie: Tréninky
IRL
Glenmore (18.02.2017)
Samstag 18 Februar 2017
Kategorie: Tréninky
IRL
Armagh Sprint Weekend 2017 - Night - pokr. (17.02.2017)
(kokot z K13 na K19)
Sprint Bezděz (11.02.2017)
Samstag 11 Februar 2017
Kategorie: Závody
BOR/DOK, CZ
(zmrzlej hlubočák)
BC Kost (05.02.2017)
Sonntag 5 Februar 2017
Kategorie: Tréninky
M. Omová, CZ
score 90´
zapomenutá K45 + nestíhačka na K42 + mokrej hlubočák
Kamenický Šenov (04.02.2017)
Samstag 4 Februar 2017
Kategorie: Tréninky
já, CZ
(sníh+led)
ZHL Hradec Králové (29.01.2017)
Sonntag 29 Jänner 2017
Kategorie: Závody
SHK, CZ
Nočák Hodkovice (ve sněhu) (25.01.2017)
Mittwoch 25 Jänner 2017
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Roudnice n.L (21.01.2017)
Samstag 21 Jänner 2017
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Chrastava ve sněhu (14.01.2017)
Samstag 14 Jänner 2017
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Kufrování s Krakonošem II (27.12.2016)
Dienstag 27 Dezember 2016
Kategorie: Závody
Vrchlabí, VRL, CZ
krásně napálenej na K11 (stále jsem tam viděl při tom sněžení nějakou možnost proklouznutí) a otazníky na K7 (šlo to...
Kufrování s Krakonošem (26.12.2016)
Montag 26 Dezember 2016
Kategorie: Závody
Jilemnice, JIL, CZ
Štěpánské sprintování (26.12.2016)
Montag 26 Dezember 2016
Kategorie: Závody
Turnov, TUR, CZ
Sprint Doksy (23.12.2016)
Freitag 23 Dezember 2016
Kategorie: Tréninky
?, CZ
Nočák Hanychov (21.12.2016)
Mittwoch 21 Dezember 2016
Kategorie: Tréninky
Janča V., CZ
Městský midlik Bratislava (20.12.2016)
Dienstag 20 Dezember 2016
Kategorie: Tréninky
http://rg.orienteering.sk/cgi-bin/reitti.cgi?act=m, SK
sice sníh a led, ale moc pěkný (včetně chycení se do finty na K2)
Vánoční sprint (18.12.2016)
Sonntag 18 Dezember 2016
Kategorie: Závody
Hradec Králové, PHK, CZ
Tour de Vypich (10.12.2016)
Samstag 10 Dezember 2016
Kategorie: Závody
Mrazák, CZ
(patička nedovolila rozlet, ale jinak paráda!)
Nočák na Slovance v hlubočáku (03.12.2016)
Samstag 3 Dezember 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Weihnachts-OL Krippen (26.11.2016)
Samstag 26 November 2016
Kategorie: Závody
Helmut Conrad, D
Rychnov n.Kn. (25.11.2016)
Freitag 25 November 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Opočno (24.11.2016)
Donnerstag 24 November 2016
Kategorie: Tréninky
mapa z repre soustř., CZ
BC 1/2017 Okna (20.11.2016)
Sonntag 20 November 2016
Kategorie: Závody
Hradečák, CZ
Derby Fojtka (19.11.2016)
Samstag 19 November 2016
Kategorie: Závody
Kobřik, CZ
SMIK Jevany (17.11.2016)
Donnerstag 17 November 2016
Kategorie: Závody
SLP, CZ
Nočák Kalich (16.11.2016)
Mittwoch 16 November 2016
Kategorie: Tréninky
F. Wolf, CZ
Králův stolec (12.11.2016)
Samstag 12 November 2016
Kategorie: Tréninky
Doksy, mapa z JRD soustř., CZ
HULK štafety (11.11.2016)
Freitag 11 November 2016
Kategorie: Závody
Rysák, CZ
Nočák Bedřichovka (09.11.2016)
Mittwoch 9 November 2016
Kategorie: Tréninky
P. Hradec, CZ
OZ Kaňk (05.11.2016)
Samstag 5 November 2016
Kategorie: Závody
SHK, CZ
celkem 6,1 km 39.42 min.
Nočák Bohnice (02.11.2016)
Mittwoch 2 November 2016
Kategorie: Závody
DKP, CZ
Nočák Letná (25.10.2016)
Dienstag 25 Oktober 2016
Kategorie: Závody
EPO, CZ
zbytečně mrňavej zákres tratě (přeběhl jsem K10..) + bizarní stavba, fajnový to bylo zejména v buši pod Stalinem, ale j...
Rodinné štafety - Běleč (23.10.2016)
Sonntag 23 Oktober 2016
Kategorie: Závody
Kipli, CZ
Horolezecký OB Ostrov (22.10.2016)
Samstag 22 Oktober 2016
Kategorie: Závody
Pedro, CZ
Bukowa Cup E3 - middle (16.10.2016)
Sonntag 16 Oktober 2016
Kategorie: Závody
Szczecin, PL
čas 56:53 (bez buřtu v cíli)
Bukowa Cup E2 - long (15.10.2016)
Samstag 15 Oktober 2016
Kategorie: Závody
Szczecin, PL
Bukowa Cup E1 - night (14.10.2016)
Freitag 14 Oktober 2016
Kategorie: Závody
Szczecin, PL
Nočák Ústí n.O. (12.10.2016)
Mittwoch 12 Oktober 2016
Kategorie: Tréninky
CZ
(afterkolben)
MTBO Kontrolbraní Kocourov (02.10.2016)
Sonntag 2 Oktober 2016
Kategorie: Závody
GC LTM, CZ
score, limit 180 min.|Ergebnisse
Rumburská lilie E3 (28.09.2016)
Mittwoch 28 September 2016
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
score, limit 40 min.
nestíhačka..
Rumburská lilie E2 (28.09.2016)
Mittwoch 28 September 2016
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
score, limit 30 min.
Rumburská lilie E1 (28.09.2016)
Mittwoch 28 September 2016
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
score, limit 30 min.
Bezděz - sprint (24.09.2016)
Samstag 24 September 2016
Kategorie: Závody
DOK, CZ
Na KT13 dokořán otevřená branka. Zrak šálil, kontrola vábila. Jasně ojebáno. Ale nejen mnou, hlavně pořadateli. Pokud s...
OZ Bezděz KT (24.09.2016)
Samstag 24 September 2016
Kategorie: Závody
DOK, CZ
Náborák Králův Háj (20.09.2016)
Dienstag 20 September 2016
Kategorie: Závody
VLI, CZ
Sprintomidlik Klůček (17.09.2016)
Samstag 17 September 2016
Kategorie: Tréninky
Doksy, já, CZ
ŽB Severák - krátká (12.09.2016)
Montag 12 September 2016
Kategorie: Závody
TJN, CZ
ŽB Severák - klasika (11.09.2016)
Sonntag 11 September 2016
Kategorie: Závody
TJN, CZ
no fuel
Liverpool Big Weekend E1 - Ainsdale (03.09.2016)
Maso v dunách. Významnou proměnnou byl písek, na pešinách paradoxně nejhlubší, a pak podrost. Vysoká tráva, vrbičky, o...
PP E3 (21.08.2016)
Sonntag 21 August 2016
Kategorie: Závody
TUR, CZ
PP E2 (20.08.2016)
Samstag 20 August 2016
Kategorie: Závody
TUR, CZ
PP E1 (19.08.2016)
Freitag 19 August 2016
Kategorie: Závody
TUR, CZ
Rumcajs E4 (07.08.2016)
Sonntag 7 August 2016
Kategorie: Závody
SJC
Rumcajs E3 (06.08.2016)
Samstag 6 August 2016
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Rumcajs E2 (06.08.2016)
Samstag 6 August 2016
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Rumcajs E1 (05.08.2016)
Freitag 5 August 2016
Kategorie: Závody
SJC, CZ
SOW E6 (23.07.2016)
Samstag 23 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW E5 (zrušeno) (22.07.2016)
Freitag 22 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW E4 (21.07.2016)
Donnerstag 21 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW E3 (19.07.2016)
Dienstag 19 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW E2 (18.07.2016)
Montag 18 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW E1 (17.07.2016)
Sonntag 17 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW - sprint St. Moritz 2 (16.07.2016)
Samstag 16 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW - sprint St. Moritz 1 (16.07.2016)
Samstag 16 Juli 2016
Kategorie: Závody
CH
MTBO Sněžnický stratég (09.07.2016)
Samstag 9 Juli 2016
Kategorie: Závody
Bynovec, Reactor Děčín, CZ
Sprint Mělník - stínování (06.07.2016)
Mittwoch 6 Juli 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
nádhera!!
Šindelová E3 (03.07.2016)
Sonntag 3 Juli 2016
Kategorie: Závody
BSO, CZ
Šindelová E2 (02.07.2016)
Samstag 2 Juli 2016
Kategorie: Závody
BSO, CZ
Šindelová E1 (01.07.2016)
Freitag 1 Juli 2016
Kategorie: Závody
BSO, CZ
MČR KT Hojná Voda - finále (26.06.2016)
posunutej tisk (= chyba na 1 a 2 - pak iq-krach)
ŽB Žihle - KT (19.06.2016)
Sonntag 19 Juni 2016
Kategorie: Závody
JES, CZ
ŽB Žihle - klasika (18.06.2016)
Samstag 18 Juni 2016
Kategorie: Závody
JES, CZ
OM Milíře (12.06.2016)
Sonntag 12 Juni 2016
Kategorie: Závody
TJN, CZ
MTBO Úštěcký masakr (04.06.2016)
Samstag 4 Juni 2016
Kategorie: Závody
Úštěk, GC LTM, CZ
Saxbo E2 (22.05.2016)
Sonntag 22 Mai 2016
Kategorie: Závody
Oybin, ZIT, D
Saxbo E1  (21.05.2016)
Samstag 21 Mai 2016
Kategorie: Závody
Oybin, CHA, D
ŽB Halouny - KT (15.05.2016)
Sonntag 15 Mai 2016
Kategorie: Závody
VSP, CZ
ŽB Halouny - klasika (14.05.2016)
Samstag 14 Mai 2016
Kategorie: Závody
VSP, CZ
Tulipán E5 (08.05.2016)
Sonntag 8 Mai 2016
Kategorie: Závody
Roudnice n. L , T. Babický, CZ
Tulipán E4 (08.05.2016)
Sonntag 8 Mai 2016
Kategorie: Závody
Roudnice n. L - Hlubák, T. Babický, CZ
Tulipán E3 (08.05.2016)
Sonntag 8 Mai 2016
Kategorie: Závody
Roudnice n. L - Hostěraz, T. Babický, CZ
Tulipán E2 (07.05.2016)
Samstag 7 Mai 2016
Kategorie: Závody
Zavadilka, T. Babický, CZ
Tulipán E1 (07.05.2016)
Samstag 7 Mai 2016
Kategorie: Závody
Oleško, T. Babický, CZ
ŽB Trutnov - KT (01.05.2016)
Sonntag 1 Mai 2016
Kategorie: Závody
LTU, CZ
ŽB Trutnov - klasika (30.04.2016)
Samstag 30 April 2016
Kategorie: Závody
SHK, CZ
Norwegian Spring - long (24.04.2016)
Sonntag 24 April 2016
Kategorie: Závody
Halden, N
Norwegian Spring - middle (23.04.2016)
Samstag 23 April 2016
Kategorie: Závody
Halden, N
Norwegian Spring - sprint (22.04.2016)
Freitag 22 April 2016
Kategorie: Závody
Halden, N
Srní (20.04.2016)
Mittwoch 20 April 2016
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
MČR NOB Doksy (16.04.2016)
Samstag 16 April 2016
Kategorie: Závody
DOK, CZ
Sprint Železnice (09.04.2016)
Samstag 9 April 2016
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Nočák Hamr (06.04.2016)
Mittwoch 6 April 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Midlik Břevniště (03.04.2016)
Sonntag 3 April 2016
Kategorie: Tréninky
trať HE z 5D BOR´15, CZ
PE E3 (27.03.2016)
Sonntag 27 März 2016
Kategorie: Závody
Skalka, DKP, CZ
PE E2 (26.03.2016)
Samstag 26 März 2016
Kategorie: Závody
Skalka, DKP, CZ
PE E1 (25.03.2016)
Freitag 25 März 2016
Kategorie: Závody
Zahrádky, DKP, CZ
NOB Biřička (18.03.2016)
Freitag 18 März 2016
Kategorie: Závody
PHK, CZ
Lipica open E5 (16.03.2016)
Mittwoch 16 März 2016
Kategorie: Závody
SLO
Lipica open E4 (15.03.2016)
Dienstag 15 März 2016
Kategorie: Závody
SLO
Lipica open E3 (14.03.2016)
Montag 14 März 2016
Kategorie: Závody
SLO
Lipica open E2 (13.03.2016)
Sonntag 13 März 2016
Kategorie: Závody
SLO
Lipica open E1 (12.03.2016)
Samstag 12 März 2016
Kategorie: Závody
SLO
Sprint Nový Bor (06.03.2016)
Sonntag 6 März 2016
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Papstdorf - Kreismeisterschaft Sächsische Schweiz (05.03.2016)
Samstag 5 März 2016
Kategorie: Závody
ESV Lok Bad Schandau, D
Sprint Stráž p.R. (28.02.2016)
Sonntag 28 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
CZ
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=906
Okna - Kukačka (28.02.2016)
Sonntag 28 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
CZ
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=911
Dobřeň (27.02.2016)
Samstag 27 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
CZ
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=911
Doksy (27.02.2016)
Samstag 27 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
CZ
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=911
BC 8/2016 Boreček (21.02.2016)
Sonntag 21 Februar 2016
Kategorie: Závody
Pekka, CZ
Brighton City Race (2015) (18.02.2016)
Donnerstag 18 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
UK
night
British Sprint Championship 2011 (Final) (16.02.2016)
Dienstag 16 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
Brighton-Falmer, UK
night
British Sprint Championship 2011 (Heat) (16.02.2016)
Dienstag 16 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
Brighton-Falmer, UK
night
London City Race (2014) (13.02.2016)
Samstag 13 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
UK
Brighton City Race (2014) (10.02.2016)
Mittwoch 10 Februar 2016
Kategorie: Tréninky
UK
BC 7/2016 Liberec (07.02.2016)
Sonntag 7 Februar 2016
Kategorie: Závody
já, CZ
Turnov - stínování (31.01.2016)
Sonntag 31 Jänner 2016
Kategorie: Tréninky
CZ
BC 6/2016 (25.01.2016)
Montag 25 Jänner 2016
Kategorie: Závody
Lasvice, Čert+Boris+Ota+Ivana, CZ
Score 90´+ 3x lokalizace + hlubočák
Sprint Jablonné v Podještědí (17.01.2016)
Sonntag 17 Jänner 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Okřešice (09.01.2016)
Samstag 9 Jänner 2016
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
sprint Český Dub (03.01.2016)
Sonntag 3 Jänner 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
díky mapy.cz
sprint Hodkovice (03.01.2016)
Sonntag 3 Jänner 2016
Kategorie: Tréninky
já, CZ
díky mapy.cz
Kobáček Bynov (02.01.2016)
Samstag 2 Jänner 2016
Kategorie: Závody
Prcek, CZ
Dresden centrum (29.12.2015)
Dienstag 29 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
D
http://www.ravinenkartor.se/show_map.php?user=Kr%C3%BCgerol&map=35
TU Dresden (29.12.2015)
Dienstag 29 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
D
http://www.ravinenkartor.se/show_map.php?user=Kr%C3%BCgerol&map=34
Koridor Kost (28.12.2015)
Montag 28 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
CZ
http://www.guedels.ch/karten/show_map.php?user=remoruch&map=644
BC 4/2016 (27.12.2015)
Sonntag 27 Dezember 2015
Kategorie: Závody
Úštěk, T. Babický, CZ
Score 70´
Trávník/Naděje (26.12.2015)
Samstag 26 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Kristýna - stínování (25.12.2015)
Freitag 25 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
Hrádek n.N., já
trať z OZ 2009
Malý Borný - stínování (23.12.2015)
Mittwoch 23 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Vánoční sprint H. Králové (20.12.2015)
Sonntag 20 Dezember 2015
Kategorie: Závody
PHK, CZ
Bratislava - Staré Mesto (16.12.2015)
Mittwoch 16 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
SK
Karlsplatz Wien (15.12.2015)
Dienstag 15 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
A
http://www.plohni.com/maps/show_map.php?user=veitsi&map=1244#
Donaupark Wien (15.12.2015)
Dienstag 15 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
A
http://www.plohni.com/maps/show_map.php?user=bedi&map=1276
Jihlava (D1>stop) (14.12.2015)
Montag 14 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
SJI
trať z M-Vysočiny´15
BC 3/2016 (13.12.2015)
Sonntag 13 Dezember 2015
Kategorie: Závody
Bedřichovka, CHA, CZ
Score 70´
Koridor Stráž p.R. (13.12.2015)
Sonntag 13 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Nočák Srní (12.12.2015)
Samstag 12 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
BC 2/2016 (06.12.2015)
Sonntag 6 Dezember 2015
Kategorie: Závody
Svojkov, Pavlovcovi, CZ
score 60+10´
Nočák Kateřinky (03.12.2015)
Donnerstag 3 Dezember 2015
Kategorie: Tréninky
Martinské prase, Jaruzelski, CZ
Nočák Arnoltice (20.11.2015)
Freitag 20 November 2015
Kategorie: Tréninky
LDC, CZ
SMIK 2015 (17.11.2015)
Dienstag 17 November 2015
Kategorie: Závody
Statenice, SLA, CZ
psychotortura např. 40A mi sebrali pod rukou nebo po 4´ čekání na 46C až se otevře, zjistím, že jsem ji už cvakal jako ...
BC 1/2016 (15.11.2015)
Sonntag 15 November 2015
Kategorie: Závody
Hradčany, Hradečák, CZ
Nočák Bohnice (20.10.2015)
Dienstag 20 Oktober 2015
Kategorie: Závody
DKP, CZ
OZ Krupka / KT (17.10.2015)
Samstag 17 Oktober 2015
Kategorie: Závody
LTP, CZ
Jistý vyhoň roku! Bolestivá mapa a tragická stavba. Všechny palce dolu!
OZ Krupka / sprint (17.10.2015)
Samstag 17 Oktober 2015
Kategorie: Závody
LTP, CZ
Kraków City Race E2 (11.10.2015)
Sonntag 11 Oktober 2015
Kategorie: Závody
PL
nádhera
Kraków City Race E1 night (10.10.2015)
na K7 volnej kousavej pitbul > panika > iq krach
Na Stohánek (06.10.2015)
Dienstag 6 Oktober 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację E2 (04.10.2015)
Sonntag 4 Oktober 2015
Kategorie: Závody
G. Raciborowice, Tukan Iwiny, PL
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację E1 (03.10.2015)
Samstag 3 Oktober 2015
Kategorie: Závody
Niwnice, Tukan Iwiny, PL
Srní - Kraví hora (27.09.2015)
Sonntag 27 September 2015
Kategorie: Tréninky
trať OZ DOK, CZ
Jakuszyce na pohodu (26.09.2015)
Samstag 26 September 2015
Kategorie: Tréninky
trať z M-Polska, PL
OZ Bedřichovka (20.09.2015)
Sonntag 20 September 2015
Kategorie: Závody
CHA, CZ
Doksy - stínování (12.09.2015)
Samstag 12 September 2015
Kategorie: Tréninky
CZ
http://vd-ob.cz/?p=1078
ŽA - Maršovy Chody (06.09.2015)
Sonntag 6 September 2015
Kategorie: Závody
MLA, CZ
ŽA - Maršovy Chody (05.09.2015)
Samstag 5 September 2015
Kategorie: Závody
MLA, CZ
Kraków ráno (04.09.2015)
Freitag 4 September 2015
Kategorie: Tréninky
PL
www.mistrzowiewkrakowie.pl
Černý rybník / stínování Elin (02.09.2015)
Mittwoch 2 September 2015
Kategorie: Tréninky
Hamr-Děvín, já, CZ
Jihor 2015 (30.08.2015)
Sonntag 30 August 2015
Kategorie: Závody
Trocnov, PCB, CZ
Husitský štít (29.08.2015)
Samstag 29 August 2015
Kategorie: Závody
Trocnov, VCB, CZ
Jukola afterparty 2 (26.08.2015)
Mittwoch 26 August 2015
Kategorie: Tréninky
Pamio, FIN
Jukola afterparty 1 (25.08.2015)
Dienstag 25 August 2015
Kategorie: Tréninky
Pamio, FIN
PP E3 Kacanovy - Ultimate (23.08.2015)
Sonntag 23 August 2015
Kategorie: Závody
TUR, CZ
Bohemia E5 (09.08.2015)
Sonntag 9 August 2015
Kategorie: Závody
Stráž pod Ralskem, BOR, CZ
Bohemia E4 (08.08.2015)
Samstag 8 August 2015
Kategorie: Závody
Stráž pod Ralskem, BOR, CZ
Bohemia E3 (07.08.2015)
Freitag 7 August 2015
Kategorie: Závody
Hamr-Děvín, BOR, CZ
Bohemia E2 (06.08.2015)
Donnerstag 6 August 2015
Kategorie: Závody
Hamr-Děvín, BOR, CZ
Bohemia E1 (05.08.2015)
Mittwoch 5 August 2015
Kategorie: Závody
Osečná, BOR, CZ
Kytlice - trať D z nominaček  (29.07.2015)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=871
Jilemnice / stínování (25.07.2015)
trať Kufrování s Krakonošem '14 http://tretra.org/postupy/show_map.php?user=TAP8808&map=289
Supí hora / stínování (18.07.2015)
Samstag 18 Juli 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Trénink Larvik / stínování (11.07.2015)
http://stoltzen.no/okart/show_map.php?user=Erlend&map=1850
JWOC Tour-Sørlandsgaloppen E5 (10.07.2015)
Freitag 10 Juli 2015
Kategorie: Závody
Rauland, N
Direkte AK
JWOC Tour-Sørlandsgaloppen E4 (09.07.2015)
Donnerstag 9 Juli 2015
Kategorie: Závody
Rauland, N
Direkte AK
JWOC Tour-Sørlandsgaloppen E3 (07.07.2015)
Dienstag 7 Juli 2015
Kategorie: Závody
Rauland, N
Direkte AK
JWOC Tour-Sørlandsgaloppen E2 (06.07.2015)
Montag 6 Juli 2015
Kategorie: Závody
Rauland, N
Direkte AK
JWOC Tour-Sørlandsgaloppen E1 (04.07.2015)
Samstag 4 Juli 2015
Kategorie: Závody
Hoydalsmo, N
Direkte AK
OB na trajektu Hirtshals-Larvik (03.07.2015)
Freitag 3 Juli 2015
Kategorie: Tréninky
Colorline SuperSpeed 2
http://www.tiborv.net/maps/show_map.php?user=Tibor&map=183
Tornby - trénink duny (02.07.2015)
Donnerstag 2 Juli 2015
Kategorie: Tréninky
DK
http://ok-vendelboerne.dk/doma/show_map.php?user=susanne&map=433
Wolfsegg (11.06.2015)
Donnerstag 11 Juni 2015
Kategorie: Tréninky
já, D
odporný-zelený, ani už nebyla vůle na to druhý kolo
ŽB Pekloves - krátká (07.06.2015)
Sonntag 7 Juni 2015
Kategorie: Závody
Tábor, SJC, CZ
ŽB Pekloves - klasika  (06.06.2015)
Samstag 6 Juni 2015
Kategorie: Závody
Tábor, SJC, CZ
Štafety Kroučová (30.05.2015)
Samstag 30 Mai 2015
Kategorie: Závody
DKP, CZ
sprint Žatec (30.05.2015)
Samstag 30 Mai 2015
Kategorie: Závody
DKP, CZ
Karlinky - farsta s Elin.. (23.05.2015)
Samstag 23 Mai 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
ŽB Sušice / Albrechtice (17.05.2015)
Sonntag 17 Mai 2015
Kategorie: Závody
PGP, CZ
ŽB Sušice / Albrechtice (16.05.2015)
Samstag 16 Mai 2015
Kategorie: Závody
PGP, CZ
KT Stráž p.Ralskem  (10.05.2015)
Sonntag 10 Mai 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
jo, na K11 jsem potkal prouhatý fešátka-selátka s mamkou velkou sviní, takže trochu štrés..
Sprint Stráž p.Ralskem / stínování (07.05.2015)
Donnerstag 7 Mai 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Sprint Stráž p.Ralskem / stínování (06.05.2015)
Mittwoch 6 Mai 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
ŽB Vranov - krátká (03.05.2015)
Sonntag 3 Mai 2015
Kategorie: Závody
LPU, CZ
no power..
ŽB Vranov - klasika (02.05.2015)
Samstag 2 Mai 2015
Kategorie: Závody
LPU, CZ
Tulipán Úštěk E3 (01.05.2015)
Freitag 1 Mai 2015
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
Tulipán Úštěk E2 (01.05.2015)
Freitag 1 Mai 2015
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
Tulipán Úštěk E1 (01.05.2015)
Freitag 1 Mai 2015
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
Černý rybník II / stínování (29.04.2015)
Mittwoch 29 April 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
OZ Kytlice (26.04.2015)
Sonntag 26 April 2015
Kategorie: Závody
BOR, CZ
OM KT Rýnovice (25.04.2015)
Samstag 25 April 2015
Kategorie: Závody
TJN, CZ
OM sprint Rýnovice (25.04.2015)
Samstag 25 April 2015
Kategorie: Závody
TJN, CZ
Černý rybník / stínování (21.04.2015)
Dienstag 21 April 2015
Kategorie: Tréninky
Hamr-Děvín, já, CZ
Tajemnice Dolnego Śląska E3 (19.04.2015)
Sonntag 19 April 2015
Kategorie: Závody
Leszczyna, PL
Tajemnice Dolnego Śląska E2 (18.04.2015)
Samstag 18 April 2015
Kategorie: Závody
Wilków, PL
Tajemnice Dolnego Śląska E1 (17.04.2015)
Freitag 17 April 2015
Kategorie: Závody
Zlatoryje, PL
Lužice / stínování-střídačka (14.04.2015)
Dienstag 14 April 2015
Kategorie: Tréninky
Hamr-Děvín, Pekka, CZ
OM KT Velká Černoc (12.04.2015)
Sonntag 12 April 2015
Kategorie: Závody
Liščí rokle, SLA, CZ
Výsypka Horní Jiřetín (11.04.2015)
Samstag 11 April 2015
Kategorie: Tréninky
Repre VT 02/2015, CZ
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=836
Kombik Břevniště (09.04.2015)
Donnerstag 9 April 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
PE 2015 E3 (06.04.2015)
Montag 6 April 2015
Kategorie: Závody
Chlum, DKP, CZ
PE 2015 E2 (05.04.2015)
Sonntag 5 April 2015
Kategorie: Závody
Chlum, DKP, CZ
PE 2015 E1 (04.04.2015)
Samstag 4 April 2015
Kategorie: Závody
Zahrádky, DKP, CZ
Skalní chůze Svojkov (01.04.2015)
Mittwoch 1 April 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka
Kobáček Všemily (29.03.2015)
Sonntag 29 März 2015
Kategorie: Tréninky
Vlčkovi, CZ
OZ Nová Ves - sprint (28.03.2015)
Samstag 28 März 2015
Kategorie: Závody
TUR, CZ
OZ Branžež KT (28.03.2015)
Samstag 28 März 2015
Kategorie: Závody
TUR
Jonsdorf (21.03.2015)
Samstag 21 März 2015
Kategorie: Tréninky
Kobřik, D
Rousínov (21.03.2015)
Samstag 21 März 2015
Kategorie: Tréninky
Vráťa, CZ
Lipica Open E5 (10.03.2015)
Dienstag 10 März 2015
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E4 (09.03.2015)
Montag 9 März 2015
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E3 (08.03.2015)
Sonntag 8 März 2015
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E2 (07.03.2015)
Samstag 7 März 2015
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E1 (06.03.2015)
Freitag 6 März 2015
Kategorie: Závody
SLO
OCAD.cz cup (01.03.2015)
Sonntag 1 März 2015
Kategorie: Závody
Technická univerzita v Liberci, TJN, CZ
Pohár SJC - Železnice (28.02.2015)
Samstag 28 Februar 2015
Kategorie: Závody
SJC, CZ
BC 8/2015 (22.02.2015)
Sonntag 22 Februar 2015
Kategorie: Závody
Osečná, Pekka, CZ
Pekkova pomsta|Ergebnisse
konečně spravedlivej boBr! :-)
Náhlov-Osečná (21.02.2015)
Samstag 21 Februar 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Midlik Náhlov-Osečná (14.02.2015)
Samstag 14 Februar 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
k8: projebaná buzola 7´
Afterkolben skoronočák (13.02.2015)
Freitag 13 Februar 2015
Kategorie: Tréninky
Srní, Pekka, CZ
Extáze!!
BC 7/2015 (08.02.2015)
Sonntag 8 Februar 2015
Kategorie: Závody
Terezín, T. Babický, CZ
Score 70 + bonus 20 min.
Taková nestíhačka..
Branžež (07.02.2015)
Samstag 7 Februar 2015
Kategorie: Tréninky
M.Nykodým, CZ
zmrzlo & kluzko
Sv. Kopeček - stínování (01.02.2015)
Sonntag 1 Februar 2015
Kategorie: Tréninky
ZOO Olomouc, AMS 2014, CZ
Olomouc - stínování (01.02.2015)
Sonntag 1 Februar 2015
Kategorie: Tréninky
CZ
Kroměříž - stínování (31.01.2015)
Samstag 31 Jänner 2015
Kategorie: Tréninky
AMS 2014, CZ
zamknutý brány do parku..
Třebíč - stínování (31.01.2015)
Samstag 31 Jänner 2015
Kategorie: Tréninky
Židovská čtvrť, (mapa po Zhustovi), CZ
Nočák Sosnová (30.01.2015)
Freitag 30 Jänner 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
BC 5/2015  (11.01.2015)
Sonntag 11 Jänner 2015
Kategorie: Závody
Polesí, Pavlovcovi, CZ
Score, 70 min
totální nasazení..
Masomidlik Lasvice (10.01.2015)
Samstag 10 Jänner 2015
Kategorie: Tréninky
M.Nykodým, CZ
Sahara, 15°C
Posilvestrovský OB  (03.01.2015)
Samstag 3 Jänner 2015
Kategorie: Tréninky
Bynovec, Prcek, CZ
Score
Midlik Králův Stolec (29.12.2014)
Montag 29 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Doksy, Pekka, CZ
BC 4/2015 (28.12.2014)
Sonntag 28 Dezember 2014
Kategorie: Závody
Cvikov, Koláč, CZ
PZL Hláska (27.12.2014)
Samstag 27 Dezember 2014
Kategorie: Závody
Senohraby, Hřeb, CZ
Polesí (stínování Elin+Lea) (26.12.2014)
Freitag 26 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Svitava+Velenice (shluky+mikro) (25.12.2014)
Donnerstag 25 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka+TUR, CZ
Sprint Doksy (stínování Elin+Lea) (23.12.2014)
Dienstag 23 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Nočák Děvín - reflexy do 18.1.2015 - krátká (22.12.2014)
Montag 22 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Hamr na Jezeře, já, CZ
Nočák Děvín - reflexy do 18.1.2015 - dlouhá (22.12.2014)
Montag 22 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Hamr na Jezeře, já, CZ
Zlatonedělní sprint (21.12.2014)
Sonntag 21 Dezember 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, SRK, CZ
Vánoční sprint (21.12.2014)
Sonntag 21 Dezember 2014
Kategorie: Závody
Hradec Králové, PHK, CZ
Rousínov (20.12.2014)
Samstag 20 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Kořen+Honzák, CZ
BC 3/2015 (14.12.2014)
Sonntag 14 Dezember 2014
Kategorie: Závody
Šedina, T. Novák, CZ
PZL - Tour de Braník (13.12.2014)
Samstag 13 Dezember 2014
Kategorie: Závody
Praha, J. Mrázek, CZ
Bratislava - Záhorska Bystrica (11.12.2014)
Donnerstag 11 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
trať MSR 2010 DE, SK
NOB - Šajdíkove Humence (10.12.2014)
Mittwoch 10 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
trať CESOM 2014, SK
NOB - Borský Mikuláš (10.12.2014)
Mittwoch 10 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
trať CESOM 2012, SK
Srní bez cest (06.12.2014)
Samstag 6 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Solvalla - kochačka / cestou do kolbenky (04.12.2014)
Donnerstag 4 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
Espoo, FIN
Ranní Rychnov (03.12.2014)
Mittwoch 3 Dezember 2014
Kategorie: Tréninky
BC 2/2015 (30.11.2014)
Sonntag 30 November 2014
Kategorie: Závody
Nový Bor, CZ
MemoryScore 75 min
Kontroly bez čísel jsou paměťové (z lichých kontrol)
Mikulášský NOB s lany (29.11.2014)
Samstag 29 November 2014
Kategorie: Tréninky
Ludvíkovice, Pedro, CZ
Kombo Mnich (29.11.2014)
Samstag 29 November 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
NOB - Žulák (26.11.2014)
Mittwoch 26 November 2014
Kategorie: Tréninky
Jaruzelski, CZ
VLI zakončení sezóny - kombo (23.11.2014)
Sonntag 23 November 2014
Kategorie: Tréninky
Bramberk, Přéma - M.Nykodým, CZ
VLI zakončení sezóny (22.11.2014)
Samstag 22 November 2014
Kategorie: Tréninky
Břízky, Přéma, CZ
NOB - Bedřichovka (19.11.2014)
Mittwoch 19 November 2014
Kategorie: Tréninky
Jaruzelski, CZ
BC 1/2015 (16.11.2014)
Sonntag 16 November 2014
Kategorie: Závody
Všemily, Nehasilovi, CZ
Score, 80 min.
Sosnová / okruhy (15.11.2014)
Samstag 15 November 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
OBPH - noc (14.11.2014)
Freitag 14 November 2014
Kategorie: Závody
Malá Skála, CZ
Taškařice|Ergebnisse
Derby (08.11.2014)
Samstag 8 November 2014
Kategorie: Závody
Skalní brána 1991, Kobřik, CZ
OZ Bramberk (26.10.2014)
Sonntag 26 Oktober 2014
Kategorie: Závody
TJN, CZ
OZ Skokovy (19.10.2014)
Sonntag 19 Oktober 2014
Kategorie: Závody
Kost, TUV, CZ
Smržov (cestou z kolbenky) (15.10.2014)
Mittwoch 15 Oktober 2014
Kategorie: Tréninky
CZ
hnus a vopruz! (zdroj: http://www.numberoneaucklanddoma.com/maps/show_map.php?user=nh&map=496)
MČR Družstva - St. Plzenec (12.10.2014)
Sonntag 12 Oktober 2014
Kategorie: Závody
Radyně, CZ
MČR Štafety - St. Plzenec (11.10.2014)
Samstag 11 Oktober 2014
Kategorie: Závody
Radyně, VPM, CZ
OZ Šemanovice (05.10.2014)
Sonntag 5 Oktober 2014
Kategorie: Závody
Umrlčí rokle, DKP, CZ
OZ Zdislava (04.10.2014)
Samstag 4 Oktober 2014
Kategorie: Závody
CHA, CZ
MČR Osečná - FNL (28.09.2014)
Sonntag 28 September 2014
Kategorie: Závody
Holičky, BOR, CZ
Klasika
MČR Osečná - SMF (27.09.2014)
Samstag 27 September 2014
Kategorie: Závody
Holičky, BOR, CZ
Klasika
OZ St. Splavy (20.09.2014)
Samstag 20 September 2014
Kategorie: Závody
Karolína, DOK, CZ
Klasika
Zase zbytečně patnáctka, slepejš..
MČR Smiřice  (14.09.2014)
Sonntag 14 September 2014
Kategorie: Závody
SHK, CZ
Sprintové štafety
Hostinné (13.09.2014)
Samstag 13 September 2014
Kategorie: Závody
LTU, CZ
Sprint
ŽB Proseč (07.09.2014)
Sonntag 7 September 2014
Kategorie: Závody
Maštale, CHT, CZ
Middle
ŽB Proseč (06.09.2014)
Samstag 6 September 2014
Kategorie: Závody
Maštale, CHT, CZ
Klasika
CVČ E3 (31.08.2014)
Sonntag 31 August 2014
Kategorie: Závody
Závora, PHK, CZ
CVČ E2 (30.08.2014)
Samstag 30 August 2014
Kategorie: Závody
Odolov, PHK, CZ
CVČ E1 (29.08.2014)
Freitag 29 August 2014
Kategorie: Závody
Závora, PHK
PP E3 (H21 Ultimate) (24.08.2014)
Sonntag 24 August 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Klasika
PP E2 (H21 Ultimate) (23.08.2014)
Samstag 23 August 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Sprint
PP E1 (H21 Ultimate) (23.08.2014)
Samstag 23 August 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Middle
PP prolog (22.08.2014)
Freitag 22 August 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Middle
Valečov E4 (17.08.2014)
Sonntag 17 August 2014
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Valečov E3 (17.08.2014)
Sonntag 17 August 2014
Kategorie: Závody
SJC, CZ
5x sršeň mezi 18.-19.k
Valečov E2 (16.08.2014)
Samstag 16 August 2014
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Valečov E1 (16.08.2014)
Samstag 16 August 2014
Kategorie: Závody
SJC, CZ
Turnov - stínování Elin s Leou (14.08.2014)
Donnerstag 14 August 2014
Kategorie: Tréninky
Hvězdárna, CZ
http://www.tur.cz/maps/show_map.php?user=9100&map=228
Kytlice (12.08.2014)
Dienstag 12 August 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Stínování Elin+Lea (10.08.2014)
Sonntag 10 August 2014
Kategorie: Tréninky
Ostrov, já, CZ
Stínování Elin+Lea (08.08.2014)
Freitag 8 August 2014
Kategorie: Tréninky
Sosnová, Pekka, CZ
Enkláva (03.08.2014)
Sonntag 3 August 2014
Kategorie: Tréninky
CZ
http://www.bestik.cz/mapy/show_map.php?user=dym&map=2934
Hradčany (02.08.2014)
Samstag 2 August 2014
Kategorie: Tréninky
DOK, CZ
Repre Kost II (31.07.2014)
Donnerstag 31 Juli 2014
Kategorie: Tréninky
Skokovy, CZ
Repre Kost I (31.07.2014)
Donnerstag 31 Juli 2014
Kategorie: Tréninky
Skokovy, CZ
SOW E6 (25.07.2014)
Freitag 25 Juli 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E5 (24.07.2014)
Donnerstag 24 Juli 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E4 (23.07.2014)
Mittwoch 23 Juli 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E3 (21.07.2014)
Montag 21 Juli 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E2 (20.07.2014)
Sonntag 20 Juli 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E1 (19.07.2014)
Samstag 19 Juli 2014
Kategorie: Závody
Zermatt , CH
Veteran cup E3 (13.07.2014)
Sonntag 13 Juli 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Veteran cup E2 (12.07.2014)
Samstag 12 Juli 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Veteran cup E1 (11.07.2014)
Freitag 11 Juli 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Sprint
Svojkov (09.07.2014)
Mittwoch 9 Juli 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Deutsche Park Tour - Bautzen (06.07.2014)
Sonntag 6 Juli 2014
Kategorie: Závody
Görlitz, D
Sprint
Sachsenmeisterschaft Mittel-OL - II (05.07.2014)
Samstag 5 Juli 2014
Kategorie: Závody
Jauernick-Buschbach, Görlitz, D
Middle
Sachsenmeisterschaft Mittel-OL - I (05.07.2014)
Samstag 5 Juli 2014
Kategorie: Závody
Jauernick-Buschbach, Görlitz, D
Middle
Tour de Bukovina (29.06.2014)
Sonntag 29 Juni 2014
Kategorie: Tréninky
Valdštejn, Hnízdo, CZ
A MČR KT Liberec (26.06.2014)
Donnerstag 26 Juni 2014
Kategorie: Závody
Žulák, Mat, CZ
MČR KT Adršpach - finále (22.06.2014)
Sonntag 22 Juni 2014
Kategorie: Závody
Aljoša, CZ
Middle
MČR KT Teplice nad Metují - semifinále (21.06.2014)
Samstag 21 Juni 2014
Kategorie: Závody
Aljoša, CZ
Middle
Trénink Zbirohy (18.06.2014)
Mittwoch 18 Juni 2014
Kategorie: Tréninky
TUR, CZ
Trénink Maxičky II (15.06.2014)
Sonntag 15 Juni 2014
Kategorie: Závody
Pekka, CZ
Middle
Trénink Maxičky I (15.06.2014)
Sonntag 15 Juni 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Middle
OŽ LLI Albrechtice u Frýdlantu (14.06.2014)
Samstag 14 Juni 2014
Kategorie: Závody
Kančák, LLI, CZ
ŽB Fojtka (08.06.2014)
Sonntag 8 Juni 2014
Kategorie: Závody
Zaječí důl, CHA, CZ
Middle
ŽB Fojtka (07.06.2014)
Samstag 7 Juni 2014
Kategorie: Závody
Červená ruka, CHA, CZ
klasika
Úštěcký masakr (30.05.2014)
Freitag 30 Mai 2014
Kategorie: Závody
Sudety-Texas, GC LTM, CZ
score MTBO 6 hod.|Ergebnisse
Bukovina (25.05.2014)
Sonntag 25 Mai 2014
Kategorie: Tréninky
Minibukča, Hnízdo, CZ
Bedřichovka (24.05.2014)
Samstag 24 Mai 2014
Kategorie: Tréninky
CZ
ŽA Rokytá (18.05.2014)
Sonntag 18 Mai 2014
Kategorie: Závody
Ralsko, TUR, CZ
Middle
ŽA Rokytá (17.05.2014)
Samstag 17 Mai 2014
Kategorie: Závody
Ralsko, TUR, CZ
klasika
ŽB Landštejn (11.05.2014)
Sonntag 11 Mai 2014
Kategorie: Závody
SJH, CZ
klasika
ŽB Landštejn (10.05.2014)
Samstag 10 Mai 2014
Kategorie: Závody
SJH, CZ
Middle
MČR Sprint Znojmo (08.05.2014)
Donnerstag 8 Mai 2014
Kategorie: Závody
ZBM, CZ
Sprint
OZ Meziboří - sprint (03.05.2014)
Samstag 3 Mai 2014
Kategorie: Závody
Meziboří, LIT, CZ
Sprint
OZ Meziboří (03.05.2014)
Samstag 3 Mai 2014
Kategorie: Závody
Tesařova cesta, LIT, CZ
Middle
Litoměřický TULIPÁN E3 (01.05.2014)
Donnerstag 1 Mai 2014
Kategorie: Závody
Libochovice, DLT, CZ
Score sprint
Litoměřický TULIPÁN E2 (01.05.2014)
Donnerstag 1 Mai 2014
Kategorie: Závody
Libochovice, DLT, CZ
Score sprint
Litoměřický TULIPÁN E1 (01.05.2014)
Donnerstag 1 Mai 2014
Kategorie: Závody
Hazmburk, DLT, CZ
Score sprint
Oblastní přebor KL (27.04.2014)
Sonntag 27 April 2014
Kategorie: Závody
Jablonec n.N. - Mšeno, TJN, CZ
Oblastní přebor Pražské oblasti KT (26.04.2014)
Samstag 26 April 2014
Kategorie: Závody
Čertovy hlavy, PGP, CZ
Middle
Prague Easter E2 (19.04.2014)
Samstag 19 April 2014
Kategorie: Závody
Babylon, DKP, CZ
Prague Easter E1 (18.04.2014)
Freitag 18 April 2014
Kategorie: Závody
Zahrádky, DKP, CZ
Middle
Oblastní přebor - sprint (14.04.2014)
Montag 14 April 2014
Kategorie: Závody
Mnich, BOR, CZ
Sprint
Oblastní přebor KT (13.04.2014)
Sonntag 13 April 2014
Kategorie: Závody
Sosnová, BOR, CZ
Middle
Afterkolbenka run  (11.04.2014)
Freitag 11 April 2014
Kategorie: Tréninky
Srní, CZ
Libverda open (05.04.2014)
Samstag 5 April 2014
Kategorie: Tréninky
Martijan, CZ
KOBáček Srbská Kamenice (31.03.2014)
Montag 31 März 2014
Kategorie: Tréninky
Pevnost, LDC, CZ
Trénink Popovka (29.03.2014)
Samstag 29 März 2014
Kategorie: Tréninky
Dolní Sedlo, Kaďák, CZ
Vielposten OL 2014 part 2 (23.03.2014)
Sonntag 23 März 2014
Kategorie: Závody
Liebethal, TU Dresden, D
Vielposten OL 2014 part 1 (23.03.2014)
Sonntag 23 März 2014
Kategorie: Závody
Liebethal, TU Dresden, D
Jarní pohár (22.03.2014)
Samstag 22 März 2014
Kategorie: Závody
Vysoká nad Labem, PHK, CZ
Pekkomila 2014 (16.03.2014)
Sonntag 16 März 2014
Kategorie: Závody
Srní, Pekka, CZ
štafety, Strecke 1
Lipica Open E5 (12.03.2014)
Mittwoch 12 März 2014
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E4 (11.03.2014)
Dienstag 11 März 2014
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E3 (10.03.2014)
Montag 10 März 2014
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E2 (09.03.2014)
Sonntag 9 März 2014
Kategorie: Závody
SLO
Lipica Open E1 (08.03.2014)
Samstag 8 März 2014
Kategorie: Závody
SLO
Deutsche Park Tour - Doppelsprint (02.03.2014)
Sonntag 2 März 2014
Kategorie: Závody
Schöna, H. Conrad, D
Sprint
Deutsche Park Tour - Doppelsprint (02.03.2014)
Sonntag 2 März 2014
Kategorie: Závody
Schöna, H. Conrad, D
Sprint
NOB Srní (28.02.2014)
Freitag 28 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Middle
8. Bor Cup 2014 (23.02.2014)
Sonntag 23 Februar 2014
Kategorie: Závody
Lasvice, Pekka, CZ
4 kontroly k ob-vynechání
Pohár SJC (22.02.2014)
Samstag 22 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Jičín-sídliště, SJC, CZ
Midlik Králův Stolec (16.02.2014)
Sonntag 16 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Doksy, Pekka, CZ
Trénink Blata (15.02.2014)
Samstag 15 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Pařez, J. Havlík, CZ
Sprint Doksy (15.02.2014)
Samstag 15 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Doksy, Pekka, CZ
NOB Sosnová (14.02.2014)
Freitag 14 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Mnich, Pekka, CZ
7. Bor Cup 2014 (09.02.2014)
Sonntag 9 Februar 2014
Kategorie: Závody
Břevniště, Martijan, CZ
Jaruzelskiho kost (08.02.2014)
Samstag 8 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Kost, Jaruzelski, CZ
Trénink Velenice (02.02.2014)
Sonntag 2 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Svitava, Pekka, CZ
Midlik Veselí  (01.02.2014)
Samstag 1 Februar 2014
Kategorie: Tréninky
Hradčany, Pekka, CZ
Middle
6. Bor Cup 2014 2. kolo (26.01.2014)
Sonntag 26 Jänner 2014
Kategorie: Závody
Hradčany, SMB, CZ
Score
6. Bor Cup 2014 1. kolo (26.01.2014)
Sonntag 26 Jänner 2014
Kategorie: Závody
Hradčany, SMB, CZ
Score
Repete BC 5 full (19.01.2014)
Sonntag 19 Jänner 2014
Kategorie: Tréninky
Okřešice, CZ
Score
10°C, nádhera
5. Bor Cup 2014 (12.01.2014)
Sonntag 12 Jänner 2014
Kategorie: Závody
Srní, Pavlovcovi, CZ
jebačka
Koláčova middlofarsta (05.01.2014)
Sonntag 5 Jänner 2014
Kategorie: Tréninky
Rousínov, Koláč, CZ
Bautzen / stínování Elin (03.01.2014)
Freitag 3 Jänner 2014
Kategorie: Tréninky
D
Sprint
DM Mittel 2007 (03.01.2014)
Freitag 3 Jänner 2014
Kategorie: Tréninky
Dresden, D
Middle
Meissen / stínování Elin (03.01.2014)
Freitag 3 Jänner 2014
Kategorie: Tréninky
D
Sprint
Sychrov / stínování Elin (02.01.2014)
Donnerstag 2 Jänner 2014
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Sprint
Middle Hradčany (30.12.2013)
Montag 30 Dezember 2013
Kategorie: Tréninky
Oltářík, CZ
4. Bor Cup 2014 - Foto OB (29.12.2013)
Sonntag 29 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Litoměřice, T. Babický, CZ
čurákovina roku - přiběhneš na kontrolu a deset minut hledáš třeba detail 5x15 cm, někde, kdesi..
Silvestrovský KOBáček (28.12.2013)
Samstag 28 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Folknáře, Dádik, CZ
Sychrov / stínování Elin (27.12.2013)
Freitag 27 Dezember 2013
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Sprint
Middle Mnich (27.12.2013)
Freitag 27 Dezember 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnová, Pekka, CZ
Koláčovo hagaby (25.12.2013)
Mittwoch 25 Dezember 2013
Kategorie: Tréninky
Cvikov, CZ
Vánoční sprint (22.12.2013)
Sonntag 22 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Hradec Králové, PHK, CZ
Sprint
PZL Tour de Jižák / stínování Elin (21.12.2013)
Samstag 21 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Praha, J. Mrázek, CZ
Trénink Bratislava (17.12.2013)
Dienstag 17 Dezember 2013
Kategorie: Tréninky
trať CESOM 2013, SVK
Sprint
začátek u hotelu před K7, některé průchody byly zavřené
3. Bor Cup 2014 (15.12.2013)
Sonntag 15 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Vřesová dolina, Nehasilovi, CZ
Score 60´
PZL Nymburk part 2 (14.12.2013)
Samstag 14 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Z. Koč, CZ
PZL Nymburk part 1 (14.12.2013)
Samstag 14 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Z. Koč, CZ
Sosnová - dlouhý postupy (08.12.2013)
Sonntag 8 Dezember 2013
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
PZL 100K Třeboc  (01.12.2013)
Sonntag 1 Dezember 2013
Kategorie: Závody
Kroučová/Třeboc, DKP, CZ
Polar Cup Spáleniště (laserscan) (30.11.2013)
Samstag 30 November 2013
Kategorie: Tréninky
Bezděz, Tom Novák, CZ
Middle
Mikulášský horolezecký NOB (23.11.2013)
Samstag 23 November 2013
Kategorie: Závody
Maxičky, Pedro, CZ
1. Bor Cup 2014 (17.11.2013)
Sonntag 17 November 2013
Kategorie: Závody
Borný / Karolína, Hradečák, CZ
score+azimut+vrstevnice+paměťák
OBPH - noc (16.11.2013)
Samstag 16 November 2013
Kategorie: Závody
Svor, Nehasilovi, CZ
bizardmasakr
Derby 2013 (09.11.2013)
Samstag 9 November 2013
Kategorie: Závody
Drábovna + Zabolky + Kopanina, Kobřik, CZ
MČR HROB E2 (03.11.2013)
Sonntag 3 November 2013
Kategorie: Závody
Vyšší Brod, CZ
MČR HROB E1 (02.11.2013)
Samstag 2 November 2013
Kategorie: Závody
Vyšší Brod, CZ
OZ Beroun (28.10.2013)
Montag 28 Oktober 2013
Kategorie: Závody
LBE, CZ
Sprint
OZ Svárov (27.10.2013)
Sonntag 27 Oktober 2013
Kategorie: Závody
Česká Lípa, TJN, CZ
Middle
OZ Sosnová (26.10.2013)
Samstag 26 Oktober 2013
Kategorie: Závody
BOR, CZ
Middle
Malá Opička (22.10.2013)
Dienstag 22 Oktober 2013
Kategorie: Tréninky
Lázně Bělohrad, Trať OZ NPA, CZ
Middle
OZ Kost (20.10.2013)
Sonntag 20 Oktober 2013
Kategorie: Závody
Skokovy, TUV, CZ
Middle
Vielposten OL 2013 part 2 (12.10.2013)
Samstag 12 Oktober 2013
Kategorie: Závody
Papsdorf, TU Dresden, D
Vielposten OL 2013 part 1 (12.10.2013)
Samstag 12 Oktober 2013
Kategorie: Závody
Papsdorf, TU Dresden, D
JMS Radvanice (06.10.2013)
Sonntag 6 Oktober 2013
Kategorie: Tréninky
Závora, CZ
OZ Zdislava (05.10.2013)
Samstag 5 Oktober 2013
Kategorie: Závody
Sviňské kopce, CHA, CZ
Middle Srní (02.10.2013)
Mittwoch 2 Oktober 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnová, CZ
MČR družstva (29.09.2013)
Sonntag 29 September 2013
Kategorie: Závody
Břízky, TJN, CZ
MČR štafety (28.09.2013)
Samstag 28 September 2013
Kategorie: Závody
Břízky, TJN, CZ
MTBO - ČP Long Zákupy (22.09.2013)
Sonntag 22 September 2013
Kategorie: Závody
Zákupy / Svitava, BOR, CZ
Montjuic (03.09.2013)
Dienstag 3 September 2013
Kategorie: Tréninky
Barcelona, ESP
kochačka v olympijském areálu
West Cup E3 (01.09.2013)
Sonntag 1 September 2013
Kategorie: Závody
Rájec, NEJ, CZ
Klasika
West Cup E2 (31.08.2013)
Samstag 31 August 2013
Kategorie: Závody
Rájec, NEJ, CZ
Free order
West Cup E1 (30.08.2013)
Freitag 30 August 2013
Kategorie: Závody
Rájec, NEJ, CZ
Middle
PP E3 (25.08.2013)
Sonntag 25 August 2013
Kategorie: Závody
Skaláček, TUR, CZ
Klasika
PP E2 (24.08.2013)
Samstag 24 August 2013
Kategorie: Závody
Bora, TUR, CZ
Sprint
PP E1 (24.08.2013)
Samstag 24 August 2013
Kategorie: Závody
Skaláček, TUR, CZ
Middle
Rumcajs E4 (18.08.2013)
Sonntag 18 August 2013
Kategorie: Závody
Brada, SJC, CZ
Zkrácená
Rumcajs E3 (17.08.2013)
Samstag 17 August 2013
Kategorie: Závody
Jičín, SJC, CZ
Sprint
Rumcajs E2 (17.08.2013)
Samstag 17 August 2013
Kategorie: Závody
Brada, SJC, CZ
Sprint
Rumcajs E1 (16.08.2013)
Freitag 16 August 2013
Kategorie: Závody
Blata, SJC, CZ
Middle
Advanta E3 (11.08.2013)
Sonntag 11 August 2013
Kategorie: Závody
Nové Město nad Metují, DOB, CZ
Middle
Advanta E2 (10.08.2013)
Samstag 10 August 2013
Kategorie: Závody
Zdobnice, DOB, CZ
Klasika
Advanta E1 (09.08.2013)
Freitag 9 August 2013
Kategorie: Závody
Nové Město nad Metují, DOB, CZ
Sprint
B5H (03.08.2013)
Samstag 3 August 2013
B5H
Kategorie: Závody
Bedřichov, CZ
MTBO 5 hod.|Ergebnisse
Bohemia E5 (28.07.2013)
Sonntag 28 Juli 2013
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Bohemia E4 (27.07.2013)
Samstag 27 Juli 2013
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Bohemia E3 (26.07.2013)
Freitag 26 Juli 2013
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Bohemia E2 (25.07.2013)
Donnerstag 25 Juli 2013
Kategorie: Závody
Chřibská, BOR, CZ
Bohemia E1 (24.07.2013)
Mittwoch 24 Juli 2013
Kategorie: Závody
Chřibská, BOR, CZ
Böhmisches Tor (21.07.2013)
Sonntag 21 Juli 2013
Kategorie: Tréninky
Jonsdorf, já, D+CZ
Krakow - pevné kontroly (17.07.2013)
Mittwoch 17 Juli 2013
Kategorie: Tréninky
Las Wolski, PL
http://jot.cal.pl/wawel/mapy-2/
Trénink Srbsko (14.07.2013)
Sonntag 14 Juli 2013
Kategorie: Tréninky
Branžež, já, CZ
Middle
MTBO - Sněžnický stratég (13.07.2013)
Samstag 13 Juli 2013
Kategorie: Závody
České Středohoří, Reactor Děčín, CZ
MTBO|Ergebnisse
Sälen 3D - E3 (30.06.2013)
Sonntag 30 Juni 2013
Kategorie: Závody
Myrflodammen, SWE
Middle
Sälen 3D - E2 (29.06.2013)
Samstag 29 Juni 2013
Kategorie: Závody
Myrflodammen, SWE
Klasika
Sälen 3D - E1 (28.06.2013)
Freitag 28 Juni 2013
Kategorie: Závody
Myrflodammen, SWE
Middle
Idre 3D - E3 (27.06.2013)
Donnerstag 27 Juni 2013
Kategorie: Závody
Idre Fjäll, SWE
Klasika
Nádherný závod. Na tohle se nezapomíná!
Idre 3D - E2 (26.06.2013)
Mittwoch 26 Juni 2013
Kategorie: Závody
Idre Fjäll, SWE
Middle
Idre 3D - E1 (25.06.2013)
Dienstag 25 Juni 2013
Kategorie: Závody
Idre Fjäll, SWE
Idre Fjäll OL (23.06.2013)
Sonntag 23 Juni 2013
Kategorie: Závody
SWE
Skjeberg (21.06.2013)
Freitag 21 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Jorstadmyra (20.06.2013)
Donnerstag 20 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Oslo - Holmenkollen  (19.06.2013)
Mittwoch 19 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
N
Bergsjoen (18.06.2013)
Dienstag 18 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Halden, N
Asmaloy (17.06.2013)
Montag 17 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Viker (17.06.2013)
Montag 17 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Kjokoy (17.06.2013)
Montag 17 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Sponvika (16.06.2013)
Sonntag 16 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Halden, N
Iddefjordfjella (16.06.2013)
Sonntag 16 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Halden, N
OM KL Chřibská (08.06.2013)
Samstag 8 Juni 2013
Kategorie: Závody
U potoka I, BOR, CZ
Klasika
Čertovy zahrádky (06.06.2013)
Donnerstag 6 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Horní Dehtov, CZ
Čertovy skrýše (06.06.2013)
Donnerstag 6 Juni 2013
Kategorie: Tréninky
Horní Dehtov, CZ
Robotron Cup (WRE) (02.06.2013)
Sonntag 2 Juni 2013
Kategorie: Závody
Altenberg, D
Kontroly 5-7 zruseny diky rozvodnenemu hranicnimu potoku.
DM-Mittel 2013 (01.06.2013)
Samstag 1 Juni 2013
Kategorie: Závody
Altenberg, D
Trenink Kytlice (24.05.2013)
Freitag 24 Mai 2013
Kategorie: Tréninky
CZ
Trenink Kopanina (22.05.2013)
Mittwoch 22 Mai 2013
Kategorie: Tréninky
TUR, CZ
Na Smrk (21.05.2013)
Dienstag 21 Mai 2013
Kategorie: Tréninky
Bily Potok, CZ
OZ Milire (19.05.2013)
Sonntag 19 Mai 2013
Kategorie: Závody
VLI, CZ
Klasika
stavitel Martijan..
OM Stafety Jablonec n. N. (18.05.2013)
Samstag 18 Mai 2013
Kategorie: Závody
Srnci Dul, TJN, CZ
Stafety
OZ Jablonec n. N. (18.05.2013)
Samstag 18 Mai 2013
Kategorie: Závody
Dobra Voda, TJN, CZ
Middle
ZB - Janov u Rakovnika (12.05.2013)
Sonntag 12 Mai 2013
Kategorie: Závody
SLA, CZ
Middle
Konecne midlik jak se patri!
ZB - Janov u Rakovnika (11.05.2013)
Samstag 11 Mai 2013
Kategorie: Závody
DKL, CZ
Klasika
bordel a humus + starecek nemohl precist mapu..
MCR Sprint Chrudim (08.05.2013)
Mittwoch 8 Mai 2013
Kategorie: Závody
LPU, CZ
Sprint
Saxbo E2 (05.05.2013)
Sonntag 5 Mai 2013
Kategorie: Závody
Jonsdorf, ZIT, D
Klasika
Saxbo E1 (04.05.2013)
Samstag 4 Mai 2013
Kategorie: Závody
Rynoltice, CHA, CZ
Klasika
Litomericky tulipan E3 (01.05.2013)
Mittwoch 1 Mai 2013
Kategorie: Závody
Terezin, LTM, CZ
Score sprint
/totalni nasazeni - bohuzel - z cile jsem se vracel pro 67.. takze zas kokot/
Litomericky tulipan E2 (01.05.2013)
Mittwoch 1 Mai 2013
Kategorie: Závody
Terezin, LTM, CZ
Score sprint
/u 92 jsem zapomnel na 79../
Litomericky tulipan E1 (01.05.2013)
Mittwoch 1 Mai 2013
Kategorie: Závody
Terezin - golfove hriste, LTM, CZ
Score sprint
LLI stafety (28.04.2013)
Sonntag 28 April 2013
Kategorie: Tréninky
Janovice / Zdislava, Jaruzelski, CZ
Strecke 1
OM KT Osek u Duchcova (27.04.2013)
Samstag 27 April 2013
Kategorie: Závody
Salesiova vysina, LTP, CZ
Middle
Finsko (25.04.2013)
Donnerstag 25 April 2013
Kategorie: Tréninky
Helsinki, FIN
Middle
Finsko (trat Silja-rastit, WRE, 21.4.2012) (25.04.2013)
Donnerstag 25 April 2013
Kategorie: Tréninky
Paimiossa, FIN
Middle|Ergebnisse
Finsko (24.04.2013)
Mittwoch 24 April 2013
Kategorie: Tréninky
Taivassalo, FIN
Middle
Finsko (23.04.2013)
Dienstag 23 April 2013
Kategorie: Tréninky
Piikkio, FIN
Middle
MCR NOB Dolni Bousov (20.04.2013)
Samstag 20 April 2013
Kategorie: Závody
SJC, CZ
NOB
OZ Kamen (20.04.2013)
Samstag 20 April 2013
Kategorie: Závody
Slunecna brana, LDC, CZ
Middle
Trenink Sovi Doly (16.04.2013)
Dienstag 16 April 2013
Kategorie: Tréninky
Horice, CZ
Middle
OZ Bor u Pribrami (14.04.2013)
Sonntag 14 April 2013
Kategorie: Závody
Lisci bouda, PGP, CZ
Klasika
OM  (13.04.2013)
Samstag 13 April 2013
Kategorie: Závody
Doksy, DOK, CZ
Sprint
OZ Doksy (13.04.2013)
Samstag 13 April 2013
Kategorie: Závody
Kraluv Stolec, DOK, CZ
Middle
Trenink - trat OM NOB H21 (07.04.2013)
Sonntag 7 April 2013
Kategorie: Tréninky
Branzez, TUR, CZ
Klasika
OZ Drhleny (06.04.2013)
Samstag 6 April 2013
Kategorie: Závody
Branzez, TUR, CZ
Middle
OM NOB Drhleny (05.04.2013)
Freitag 5 April 2013
Kategorie: Závody
Branzez, TUR, CZ
NOB
PE E3 (31.03.2013)
Sonntag 31 März 2013
Kategorie: Závody
Jestrebi, DKP, CZ
Klasika
PE E2 (30.03.2013)
Samstag 30 März 2013
Kategorie: Závody
Zahradky, DKP, CZ
Klasika
Dobre rozbehlej zavod skoncil na 19. kontrole, poradatele mi dali do pytliku pokracovani elity. Po projebany buzole v prvni etape ...
PE E1 (29.03.2013)
Freitag 29 März 2013
Kategorie: Závody
Zahradky, DKP, CZ
Middle
Hradcany (24.03.2013)
Sonntag 24 März 2013
Kategorie: Tréninky
CZ
Middle
Okresice 2 (23.03.2013)
Samstag 23 März 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnova, Pekka, CZ
Okresice 1 (23.03.2013)
Samstag 23 März 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnova, Pekka, CZ
zas kokot
Pekkomila (17.03.2013)
Sonntag 17 März 2013
Kategorie: Závody
Veseli / Hradcany, Pekka, CZ
Stafety, Strecke 3
Jarni skaly (16.03.2013)
Samstag 16 März 2013
Kategorie: Závody
Kost, TUV, CZ
Klasika
Lipica open E2 (10.03.2013)
Sonntag 10 März 2013
Kategorie: Závody
Gorenje, SLO
Middle
Lipica open E1 (09.03.2013)
Samstag 9 März 2013
Kategorie: Závody
Kazlje, SLO
Klasika
Extremor E2 (08.03.2013)
Freitag 8 März 2013
Kategorie: Závody
Vilenica, SLO
Middle
Extremor E1 (07.03.2013)
Donnerstag 7 März 2013
Kategorie: Závody
Vilenica, SLO
Middle
8. Bor Cup 2013 - finale (03.03.2013)
Sonntag 3 März 2013
Kategorie: Závody
Srni, Pekka, CZ
Middle (SI)
Trenink s Elin (02.03.2013)
Samstag 2 März 2013
Kategorie: Tréninky
Stare Splavy, Pekka, CZ
Sprint
Stutensee (21.02.2013)
Donnerstag 21 Februar 2013
Kategorie: Tréninky
Stutensee, já, DE
Middle
cestou z kolbenky / helmutska mapa + helmutska trat = NOK malina
Wisembourg  (21.02.2013)
Donnerstag 21 Februar 2013
Kategorie: Tréninky
Wisembourg , já, FR
Sprint
cestou z kolbenky - dve perly za cca 1,5 min
7. Bor Cup 2013 - FULL  (17.02.2013)
Sonntag 17 Februar 2013
Kategorie: Závody
Novy Bor, Jezirko, BOR, CZ
Puzzle, limit 66 min.
7. Bor Cup 2013 (17.02.2013)
Sonntag 17 Februar 2013
Kategorie: Závody
Novy Bor, Jezirko, BOR, CZ
Puzzle, limit 66 min.
total masturbace..
Trenink s Elin (trat z Repre víkendovky 2012) (16.02.2013)
Samstag 16 Februar 2013
Kategorie: Tréninky
Kutna Hora, já, CZ
Sprint
Trenink s Elin (trat z Repre víkendovky 2012) (16.02.2013)
Samstag 16 Februar 2013
Kategorie: Tréninky
Kutna Hora, já, CZ
Sprint
Doksy - areal pevnych kontrol (10.02.2013)
Sonntag 10 Februar 2013
Kategorie: Tréninky
Kraluv Stolec, já, CZ
score - cik-cak
s krivochcalkama..
6. Bor Cup 2013 - Full HD (03.02.2013)
Sonntag 3 Februar 2013
Kategorie: Závody
Cap, já, CZ
Score, 120 min.
6. Bor Cup 2013 (03.02.2013)
Sonntag 3 Februar 2013
Kategorie: Závody
Cap, já, CZ
Score, 120 min.
Trenink Gmund (trat z Austria cupu) (13.01.2013)
Sonntag 13 Jänner 2013
Kategorie: Tréninky
Blockheide, já
Trenink Rapsach (trat z Husitskeho stitu 2012) (12.01.2013)
Samstag 12 Jänner 2013
Kategorie: Tréninky
Tokaniste, já, CZ
Trenink s Elin  (12.01.2013)
Samstag 12 Jänner 2013
Kategorie: Tréninky
Trebon, já, CZ
F1 & YoCup (09.01.2013)
Mittwoch 9 Jänner 2013
Kategorie: Závody
Bakov nad Jizerou - Baba, D. Wolf, CZ
NOB
4. Bor Cup 2013 (06.01.2013)
Sonntag 6 Jänner 2013
Kategorie: Závody
Skelna hut, 2x Pavlovec, CZ
Score, 70 min, 14 let stara mapa
Málo - hodně málo - času
PZL Kozel 2 (05.01.2013)
Samstag 5 Jänner 2013
Kategorie: Závody
Velke Popovice, KAM, CZ
Retro klasika|Ergebnisse
PZL Kozel 1 (05.01.2013)
Samstag 5 Jänner 2013
Kategorie: Závody
Velke Popovice, KAM, CZ
Retro klasika|Ergebnisse
Bizard humus
Silvestrovsky OB (30.12.2012)
Sonntag 30 Dezember 2012
Kategorie: Závody
Ludvikovice, D. Nehasil, CZ
Score, 120 min., ruzne body
Vanocni sprint (22.12.2012)
Samstag 22 Dezember 2012
Kategorie: Závody
Hradec Kralove, PHK, CZ
Sprint|Ergebnisse
3. Bor Cup 2013 (16.12.2012)
Sonntag 16 Dezember 2012
Kategorie: Závody
Veseli / Hradcany, Pekka, CZ
Score, 100 min.|Ergebnisse
Snih 5-10 cm, diky perlam malo casu
2. Bor Cup 2013 - full HD (02.12.2012)
Sonntag 2 Dezember 2012
Kategorie: Závody
Prysk, 2x Nehasil, CZ
Score, 120 min.
2. Bor Cup 2013 (02.12.2012)
Sonntag 2 Dezember 2012
Kategorie: Závody
Prysk, 2x Nehasil, CZ
Score, 120 min.
Trenink s Elin (01.12.2012)
Samstag 1 Dezember 2012
Kategorie: Tréninky
Hradcany, já, CZ
Sprint
Trenink na laserscanu (25.11.2012)
Sonntag 25 November 2012
Kategorie: Tréninky
Druzcovsky les, já, CZ
Trenink Sosnova (24.11.2012)
Samstag 24 November 2012
Kategorie: Tréninky
Sosnova, já, CZ
NOB - Mikulassky OB (23.11.2012)
Freitag 23 November 2012
Kategorie: Tréninky
Maxicky, Pedros, CZ
NOB, Score, lana, kontroly na stromech,
2. YoCup 2013 (21.11.2012)
Mittwoch 21 November 2012
Kategorie: Závody
Klokoci, Maaca, CZ
NOB
1. Bor Cup 2013 (18.11.2012)
Sonntag 18 November 2012
Kategorie: Závody
Enklava, Hradecak, CZ
Score, 60 min, bonusy + dalsi finty
Derby VLI-TJN-SMR (17.11.2012)
Samstag 17 November 2012
Kategorie: Závody
Mojzisak, VLI, CZ
Retro klasika
OBPH (16.11.2012)
Freitag 16 November 2012
Kategorie: Závody
Tepere, Krizak, CZ
horolezecky NOB, limit 3 hod., porno
Venezia (11.11.2012)
Sonntag 11 November 2012
Kategorie: Závody
Venezia, ITA
Klasika
Adriatic Meeting E2 (10.11.2012)
Samstag 10 November 2012
Kategorie: Závody
Palmanova, ITA
Sprint
Adriatic Meeting E1 (09.11.2012)
Freitag 9 November 2012
Kategorie: Závody
Lignano Riviera, ITA
Sprint
OZ - Kamenice (27.10.2012)
Samstag 27 Oktober 2012
Kategorie: Závody
Valnovka, KAM, CZ
Middle
OZ - Jablonec n.N. (21.10.2012)
Sonntag 21 Oktober 2012
Kategorie: Závody
Bartluv vrch, TJN, CZ
Klasika
OZ - Neprevazka (14.10.2012)
Sonntag 14 Oktober 2012
Kategorie: Závody
Chlum, SMB, CZ
Middle
OZ - Polesi (13.10.2012)
Samstag 13 Oktober 2012
Kategorie: Závody
Hadi stezka (Bubo Bubo), CHA, CZ
Klasika
OZ - Sprint (30.09.2012)
Sonntag 30 September 2012
Kategorie: Závody
Turnov, TUV, CZ
Sprint
MCR - finale (29.09.2012)
Samstag 29 September 2012
Kategorie: Závody
Kost, TUV+PHK, CZ
Klasika
MCR - semifinale (28.09.2012)
Freitag 28 September 2012
Kategorie: Závody
Kost, TUV+PHK, CZ
Klasika
OZ - Jevany (23.09.2012)
Sonntag 23 September 2012
Kategorie: Závody
Aldasin, TAP, CZ
Middle
OZ - Sloup (22.09.2012)
Samstag 22 September 2012
Kategorie: Závody
Hrabeci cesta, BOR, CZ
Klasika
humus / po ryme
PP - 3.E (26.08.2012)
Sonntag 26 August 2012
Kategorie: Závody
Mala Skala, TUR, CZ
Klasika
Masakrr!
PP - 2.E (25.08.2012)
Samstag 25 August 2012
Kategorie: Závody
Mala Skala, TUR, CZ
Sprint
PP - 1.E (25.08.2012)
Samstag 25 August 2012
Kategorie: Závody
Mala Skala, TUR, CZ
Middle
PP - sprint (24.08.2012)
Freitag 24 August 2012
Kategorie: Závody
Turnov, TUR, CZ
Sprint
Tyr OL - 3.E (12.08.2012)
Sonntag 12 August 2012
Kategorie: Závody
Serles, AUT
Klasika
Tyr OL - 2.E (11.08.2012)
Samstag 11 August 2012
Kategorie: Závody
Obernberg, AUT
Middle
Tyr OL - 1.E (10.08.2012)
Freitag 10 August 2012
Kategorie: Závody
Innsbruck, AUT
Sprint
Tyr OL - trenink (09.08.2012)
Donnerstag 9 August 2012
Kategorie: Závody
Steinach, AUT
Veteran Cup 3.E (22.07.2012)
Sonntag 22 Juli 2012
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Middle
Veteran Cup 2.E (21.07.2012)
Samstag 21 Juli 2012
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Klasika
Prostě vopruz!
Veteran Cup 1.E (20.07.2012)
Freitag 20 Juli 2012
Kategorie: Závody
Doudleby nad Orlicí, VAM, CZ
Sprint
Bike Adventure (14.07.2012)
Samstag 14 Juli 2012
Kategorie: Závody
Krivoklatsko, VSP, CZ
MTBO, 6 hod.
4denní Bečov - 4.E (08.07.2012)
Sonntag 8 Juli 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou, EKP, CZ
Klasika
4denní Bečov - 3.E (07.07.2012)
Samstag 7 Juli 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou, EKP, CZ
Sprint
4denní Bečov - 2.E (06.07.2012)
Freitag 6 Juli 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou , EKP, CZ
Klasika
4denní Bečov - 1.E (05.07.2012)
Donnerstag 5 Juli 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou, EKP, CZ
Middle
Petit prix - middle (24.06.2012)
Sonntag 24 Juni 2012
Kategorie: Závody
Bramberk, TJN, CZ
Middle
Petit prix - sprint (24.06.2012)
Sonntag 24 Juni 2012
Kategorie: Závody
Bramberk, TJN, CZ
Sprint
Ruská ruleta MTBO (23.06.2012)
Samstag 23 Juni 2012
Kategorie: Závody
Bakov n.J., OKP, CZ
Score 6 hod.
Malevil MTBO (16.06.2012)
Samstag 16 Juni 2012
Kategorie: Závody
Heřmanice, Báža, CZ
Score 3 hod.
Český pohár (03.06.2012)
Sonntag 3 Juni 2012
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Middle
Český pohár  (02.06.2012)
Samstag 2 Juni 2012
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Klasika
MČR Sprint (01.06.2012)
Freitag 1 Juni 2012
Kategorie: Závody
Děčín, LDC, CZ
Sprint
Saxbo (20.05.2012)
Sonntag 20 Mai 2012
Kategorie: Závody
Jonsdorf, ZIT, D
Klasika
Litoměřický tulipán 3.E (08.05.2012)
Dienstag 8 Mai 2012
Kategorie: Závody
Litoměřice, LTM, CZ
Sprint
Litoměřický tulipán 2.E (08.05.2012)
Dienstag 8 Mai 2012
Kategorie: Závody
Litoměřice, LTM, CZ
Sprint
Litoměřický tulipán 1.E (08.05.2012)
Dienstag 8 Mai 2012
Kategorie: Závody
Litoměřice, LTM, CZ
Sprint
Chvaleč (06.05.2012)
Sonntag 6 Mai 2012
Kategorie: Závody
Chvalečský les, SHK, CZ
Middle
Chvaleč (05.05.2012)
Samstag 5 Mai 2012
Kategorie: Závody
Chvalečský les, SHK, CZ
Klasika
masakr
Sudá-lichá s Jaruzelskim (30.04.2012)
Montag 30 April 2012
Kategorie: Tréninky
Císařák, Liberec, CZ
OP Štafety 2012 (28.04.2012)
Samstag 28 April 2012
Kategorie: Závody
Nový Bor, BOR, CZ
Štafety, Strecke 3
OP KT 2012 (28.04.2012)
Samstag 28 April 2012
Kategorie: Závody
Nový Bor, BOR, CZ
Middle
PŽ - Cukrák (22.04.2012)
Sonntag 22 April 2012
Kategorie: Závody
Lipence, FSP, CZ
Klasika
PE 2012 - 3.E (08.04.2012)
Sonntag 8 April 2012
Kategorie: Závody
Jestrebi - Rozec, DKP, CZ
Klasika
PE 2012 - 2.E (07.04.2012)
Samstag 7 April 2012
Kategorie: Závody
Jestrebi - Rozec, DKP, CZ
Klasika
PE 2012 - 1.E (06.04.2012)
Freitag 6 April 2012
Kategorie: Závody
Dubá - Nedamov, DKP, CZ
Middle
2. OZ - Maxicky (31.03.2012)
Samstag 31 März 2012
Kategorie: Závody
Podmokelsky revir, LDC, CZ
Klasika
1. OZ Turnov - Masov (24.03.2012)
Samstag 24 März 2012
Kategorie: Závody
Hlavatice, TUR, CZ
Middle
OZ Podkost (17.03.2012)
Samstag 17 März 2012
Kategorie: Závody
Kost, TUV, CZ
klasika
Postupy - trenink (11.03.2012)
Sonntag 11 März 2012
Kategorie: Tréninky
Supi hora, TUR, CZ
klasika, 9,3 km - 750 m
8. Bor cup (04.03.2012)
Sonntag 4 März 2012
Kategorie: Tréninky
Sosnova, BOR, CZ
Scorelauf 30 min, Oko bere|Ergebnisse
7. Bor cup (19.02.2012)
Sonntag 19 Februar 2012
Kategorie: Tréninky
Strezivojice - Supi hora, Martijan, CZ
Scorelauf, 90 min
7. Bor Cup - FULL HD (19.02.2012)
Sonntag 19 Februar 2012
Kategorie: Tréninky
Strezivojice, Supi hora, Martijan, CZ
Scorelauf, 90 min
6. Bor cup - reseni (05.02.2012)
Sonntag 5 Februar 2012
Kategorie: Tréninky
Srni u Ceske Lipy, BOR, CZ
Scorelauf 45 min
6. Bor cup (05.02.2012)
Sonntag 5 Februar 2012
Kategorie: Tréninky
Srni u Ceske Lipy, BOR, CZ
Scorelauf 45 min
5. Bor cup (22.01.2012)
Sonntag 22 Jänner 2012
Kategorie: Tréninky
Bakov, SMB, CZ
Scorelauf 80 min
4. Bor cup (08.01.2012)
Sonntag 8 Jänner 2012
Kategorie: Tréninky
Lasvice, BOR, CZ
Scorelauf 90 min, bez cest
3. Bor cup (11.12.2011)
Sonntag 11 Dezember 2011
Kategorie: Tréninky
Srni u Ceske Lipy, BOR, CZ
Middle, lasercan
2. Bor cup (28.11.2011)
Montag 28 November 2011
Kategorie: Tréninky
Stare Splavy, DOK, CZ
Scorelauf, 60 min, ruzne body
1. Bor cup (13.11.2011)
Sonntag 13 November 2011
Kategorie: Tréninky
Ceska Kamenice, LDC, CZ