RSS feed

a na porno fotky sem
Sandstones E2 - Karolína (01/08/2020)
očistec při 30°C
Rumcajs E3 (19/07/2020)
Sunday 19 July 2020
Valečov, SJC, CZ
zapomenout: K1-K3 + K15
Rumcajs E2 (18/07/2020)
Saturday 18 July 2020
Valečov, SJC, CZ
Rumcajs E1 (18/07/2020)
Saturday 18 July 2020
Valečov, SJC, CZ
Hejkal E3 / Křižánky (12/07/2020)
Sunday 12 July 2020
Š. Mareček & P. Mareček, CZ
Fakt dobrý. Zážitek!! Na starý kolena snad i vezmu Vysočinu na milost...
Hejkal E2 / Březiny (11/07/2020)
Saturday 11 July 2020
Š. Mareček & P. Mareček, CZ
liják + temný/teskný les a hejkal, co čórnul gps
Hejkal E1 / Březiny  (10/07/2020)
Friday 10 July 2020
Š. Mareček & P. Mareček, CZ
29°C
Telč: OM Vysočina ve sprintu (20/06/2020)
K.O. volba na K7 (40 s.), pak bezduchý pobíhání okolo parku. Mohlo to být radostnější... a kotník bolí
MO Vysočina KT - Moravův lom (20/06/2020)
hopsání s vykleštěnym kotníkem v brutal lijáku
Skaláček (03/06/2020)
Wednesday 3 June 2020
Vidlák, TUR, CZ
Běleč (20/05/2020)
Wednesday 20 May 2020
PHK, CZ
3x kalibrace á 2 min
Klokočí (16/05/2020)
Saturday 16 May 2020
Ifča+Maaca, CZ
Vidlák (02/05/2020)
Saturday 2 May 2020
Filip Stárek, CZ
liják, pološero, lupa kaput, fakt jsem na to neviděl
Kančí zoubek (25/04/2020)
Saturday 25 April 2020
Kamenice, Šulda, CZ
/nedočtený průchody 13-14/
Branžež (18/04/2020)
Saturday 18 April 2020
Lušťa
konečně zas na lampijónech a SI
O-SPRINT CAMP - Knock Out 1  (07/03/2020)
Saturday 7 March 2020
Spain
PZL Úvaly (09/02/2020)
Sunday 9 February 2020
TAP, CZ
nečitelná mapa/trať, vůbec to nešlo..
Turnov City Lauf by Šulda (25/01/2020)
/vyautoval jsem se hned levým postupem na jedničku, záhy trpim nedomapovanou dvojkou a postup na devítku je taky blbej, teprve...
ZHL Pardubice (12/01/2020)
+1´už na K1... (výklenky tam byly asi 4, v mapě 1 a kontrola zastrčená), občas blbá volba a na K23 otevřená branka, dlou...
PZL Čisovice (06/01/2020)
Monday 6 January 2020
Betovi, CZ
za K6 těžce zvrklej kotník, pak občas chybka (K11,12), asi to bolelo...