RSS kanál

BC 1 2018 (19.11.2017)
Neděle 19 listopad 2017
Kategorie: Závody
Pavlovcovi, CZ
OBPH den (11.11.2017)
Sobota 11 listopad 2017
Kategorie: Závody
Osečná, Bajeřik, CZ
(poklus bez lezení)
OBPH noc (10.11.2017)
Pátek 10 listopad 2017
Kategorie: Závody
Osečná, Bajeřik, CZ
limit 3,5 hod.
Mikrosprint Dymník (28.09.2017)
Čtvrtek 28 září 2017
Kategorie: Závody
Rumburk, T. Babický, CZ
MČR KT Lipnice (11.06.2017)
neviděl jsem na to...
Sprint Seesen I (30.05.2017)
Úterý 30 květen 2017
Kategorie: Tréninky
D
(zavřený ploty)
Sprint Seesen II (30.05.2017)
(zavřený ploty)
Palouček (29.05.2017)
Pondělí 29 květen 2017
Kategorie: Tréninky
H. Hanychov, Heňa
M VČO - KT Černá hora (08.05.2017)
Pondělí 8 květen 2017
Kategorie: Závody
Jánské Lázně, DOB, CZ
PE 2017 E3 (16.04.2017)
Neděle 16 duben 2017
Kategorie: Závody
Jestřebí, DKP, CZ
PE 2017 E2 (15.04.2017)
Sobota 15 duben 2017
Kategorie: Závody
Jestřebí, DKP, CZ
Hromaďák Sosnová (26.03.2017)
Neděle 26 březen 2017
Kategorie: Tréninky
Srní, Jaruzelski, CZ
Nočák Králův stolec (24.03.2017)
Pátek 24 březen 2017
Kategorie: Tréninky
Doksy, Jaruzelski, CZ
Nočák Michnovka (17.03.2017)
(kokotor..)
Sprint Vipava (14.03.2017)
Úterý 14 březen 2017
Kategorie: Tréninky
SLO
Sprint Izola (13.03.2017)
Pondělí 13 březen 2017
Kategorie: Tréninky
SLO
Sprint Vipavski Kriz (11.03.2017)
Sobota 11 březen 2017
Kategorie: Tréninky
SLO
Praga Magica 2017 (05.03.2017)
trochu zakletá K16+K17... jinak paráda
Polar cup Karolína (04.03.2017)
podceněním ostroúhlového stavitele skoro vynechávám K4..
Final BC Česká Lípa (26.02.2017)
cestou do Turecka (K71b.) jsem zaběhl mezi žiletkové ploty (taky jdou přelést...)
Bull Island Dublin (20.02.2017)
Pondělí 20 únor 2017
Kategorie: Tréninky
IRL
Glenmore (18.02.2017)
Sobota 18 únor 2017
Kategorie: Tréninky
IRL
Sprint Bezděz (11.02.2017)
(zmrzlej hlubočák)
BC Kost (05.02.2017)
Neděle 5 únor 2017
Kategorie: Tréninky
M. Omová, CZ
score 90´
zapomenutá K45 + nestíhačka na K42 + mokrej hlubočák
Kamenický Šenov (04.02.2017)
(sníh+led)
Nočák Hodkovice (ve sněhu) (25.01.2017)
Středa 25 leden 2017
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Kufrování s Krakonošem II (27.12.2016)
krásně napálenej na K11 (stále jsem tam viděl při tom sněžení nějakou možnost proklouznutí) a otazníky na K7 (šlo to...
Štěpánské sprintování (26.12.2016)
Pondělí 26 prosinec 2016
Kategorie: Závody
Turnov, TUR, CZ
Městský midlik Bratislava (20.12.2016)
Úterý 20 prosinec 2016
Kategorie: Tréninky
http://rg.orienteering.sk/cgi-bin/reitti.cgi?act=m, SK
sice sníh a led, ale moc pěkný (včetně chycení se do finty na K2)
Vánoční sprint (18.12.2016)
Neděle 18 prosinec 2016
Kategorie: Závody
Hradec Králové, PHK, CZ
Tour de Vypich (10.12.2016)
(patička nedovolila rozlet, ale jinak paráda!)
Opočno (24.11.2016)
Čtvrtek 24 listopad 2016
Kategorie: Tréninky
mapa z repre soustř., CZ
BC 1/2017 Okna (20.11.2016)
Neděle 20 listopad 2016
Kategorie: Závody
Hradečák, CZ
Králův stolec (12.11.2016)
Sobota 12 listopad 2016
Kategorie: Tréninky
Doksy, mapa z JRD soustř., CZ
OZ Kaňk (05.11.2016)
celkem 6,1 km 39.42 min.
Nočák Letná (25.10.2016)
zbytečně mrňavej zákres tratě (přeběhl jsem K10..) + bizarní stavba, fajnový to bylo zejména v buši pod Stalinem, ale j...
Bukowa Cup E3 - middle (16.10.2016)
čas 56:53 (bez buřtu v cíli)
MTBO Kontrolbraní Kocourov (02.10.2016)
Neděle 2 říjen 2016
Kategorie: Závody
GC LTM, CZ
score, limit 180 min.|Výsledky
Rumburská lilie E3 (28.09.2016)
Středa 28 září 2016
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
score, limit 40 min.
nestíhačka..
Rumburská lilie E2 (28.09.2016)
Středa 28 září 2016
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
score, limit 30 min.
Rumburská lilie E1 (28.09.2016)
Středa 28 září 2016
Kategorie: Závody
T. Babický, CZ
score, limit 30 min.
Bezděz - sprint (24.09.2016)
Na KT13 dokořán otevřená branka. Zrak šálil, kontrola vábila. Jasně ojebáno. Ale nejen mnou, hlavně pořadateli. Pokud s...
Liverpool Big Weekend E1 - Ainsdale (03.09.2016)
Maso v dunách. Významnou proměnnou byl písek, na pešinách paradoxně nejhlubší, a pak podrost. Vysoká tráva, vrbičky, o...
SOW E5 (zrušeno) (22.07.2016)
Pátek 22 červenec 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW - sprint St. Moritz 2 (16.07.2016)
Sobota 16 červenec 2016
Kategorie: Závody
CH
SOW - sprint St. Moritz 1 (16.07.2016)
Sobota 16 červenec 2016
Kategorie: Závody
CH
MTBO Sněžnický stratég (09.07.2016)
Sobota 9 červenec 2016
Kategorie: Závody
Bynovec, Reactor Děčín, CZ
MČR KT Hojná Voda - finále (26.06.2016)
posunutej tisk (= chyba na 1 a 2 - pak iq-krach)
Saxbo E2 (22.05.2016)
Neděle 22 květen 2016
Kategorie: Závody
Oybin, ZIT, D
Tulipán E5 (08.05.2016)
Neděle 8 květen 2016
Kategorie: Závody
Roudnice n. L , T. Babický, CZ
Tulipán E4 (08.05.2016)
Neděle 8 květen 2016
Kategorie: Závody
Roudnice n. L - Hlubák, T. Babický, CZ
Tulipán E3 (08.05.2016)
Neděle 8 květen 2016
Kategorie: Závody
Roudnice n. L - Hostěraz, T. Babický, CZ
Tulipán E2 (07.05.2016)
Sobota 7 květen 2016
Kategorie: Závody
Zavadilka, T. Babický, CZ
Tulipán E1 (07.05.2016)
Sobota 7 květen 2016
Kategorie: Závody
Oleško, T. Babický, CZ
Srní (20.04.2016)
Středa 20 duben 2016
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Midlik Břevniště (03.04.2016)
Neděle 3 duben 2016
Kategorie: Tréninky
trať HE z 5D BOR´15, CZ
PE E3 (27.03.2016)
Neděle 27 březen 2016
Kategorie: Závody
Skalka, DKP, CZ
PE E2 (26.03.2016)
Sobota 26 březen 2016
Kategorie: Závody
Skalka, DKP, CZ
PE E1 (25.03.2016)
Pátek 25 březen 2016
Kategorie: Závody
Zahrádky, DKP, CZ
Sprint Stráž p.R. (28.02.2016)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=906
Okna - Kukačka (28.02.2016)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=911
Dobřeň (27.02.2016)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=911
Doksy (27.02.2016)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=911
BC 7/2016 Liberec (07.02.2016)
Neděle 7 únor 2016
Kategorie: Závody
já, CZ
BC 6/2016 (25.01.2016)
Pondělí 25 leden 2016
Kategorie: Závody
Lasvice, Čert+Boris+Ota+Ivana, CZ
Score 90´+ 3x lokalizace + hlubočák
sprint Český Dub (03.01.2016)
díky mapy.cz
sprint Hodkovice (03.01.2016)
díky mapy.cz
Dresden centrum (29.12.2015)
http://www.ravinenkartor.se/show_map.php?user=Kr%C3%BCgerol&map=35
TU Dresden (29.12.2015)
http://www.ravinenkartor.se/show_map.php?user=Kr%C3%BCgerol&map=34
Koridor Kost (28.12.2015)
http://www.guedels.ch/karten/show_map.php?user=remoruch&map=644
BC 4/2016 (27.12.2015)
Neděle 27 prosinec 2015
Kategorie: Závody
Úštěk, T. Babický, CZ
Score 70´
Kristýna - stínování (25.12.2015)
trať z OZ 2009
Karlsplatz Wien (15.12.2015)
http://www.plohni.com/maps/show_map.php?user=veitsi&map=1244#
Donaupark Wien (15.12.2015)
http://www.plohni.com/maps/show_map.php?user=bedi&map=1276
Jihlava (D1>stop) (14.12.2015)
Pondělí 14 prosinec 2015
Kategorie: Tréninky
SJI
trať z M-Vysočiny´15
BC 3/2016 (13.12.2015)
Neděle 13 prosinec 2015
Kategorie: Závody
Bedřichovka, CHA, CZ
Score 70´
BC 2/2016 (06.12.2015)
Neděle 6 prosinec 2015
Kategorie: Závody
Svojkov, Pavlovcovi, CZ
score 60+10´
Nočák Kateřinky (03.12.2015)
Čtvrtek 3 prosinec 2015
Kategorie: Tréninky
Martinské prase, Jaruzelski, CZ
SMIK 2015 (17.11.2015)
Úterý 17 listopad 2015
Kategorie: Závody
Statenice, SLA, CZ
psychotortura např. 40A mi sebrali pod rukou nebo po 4´ čekání na 46C až se otevře, zjistím, že jsem ji už cvakal jako ...
BC 1/2016 (15.11.2015)
Neděle 15 listopad 2015
Kategorie: Závody
Hradčany, Hradečák, CZ
OZ Krupka / KT (17.10.2015)
Jistý vyhoň roku! Bolestivá mapa a tragická stavba. Všechny palce dolu!
Kraków City Race E1 night (10.10.2015)
na K7 volnej kousavej pitbul > panika > iq krach
Jakuszyce na pohodu (26.09.2015)
Sobota 26 září 2015
Kategorie: Tréninky
trať z M-Polska, PL
Doksy - stínování (12.09.2015)
http://vd-ob.cz/?p=1078
Kraków ráno (04.09.2015)
www.mistrzowiewkrakowie.pl
Jihor 2015 (30.08.2015)
Neděle 30 srpen 2015
Kategorie: Závody
Trocnov, PCB, CZ
Bohemia E5 (09.08.2015)
Neděle 9 srpen 2015
Kategorie: Závody
Stráž pod Ralskem, BOR, CZ
Bohemia E4 (08.08.2015)
Sobota 8 srpen 2015
Kategorie: Závody
Stráž pod Ralskem, BOR, CZ
Bohemia E3 (07.08.2015)
Pátek 7 srpen 2015
Kategorie: Závody
Hamr-Děvín, BOR, CZ
Bohemia E2 (06.08.2015)
Čtvrtek 6 srpen 2015
Kategorie: Závody
Hamr-Děvín, BOR, CZ
Bohemia E1 (05.08.2015)
Středa 5 srpen 2015
Kategorie: Závody
Osečná, BOR, CZ
Kytlice - trať D z nominaček  (29.07.2015)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=871
Jilemnice / stínování (25.07.2015)
trať Kufrování s Krakonošem '14 http://tretra.org/postupy/show_map.php?user=TAP8808&map=289
Trénink Larvik / stínování (11.07.2015)
http://stoltzen.no/okart/show_map.php?user=Erlend&map=1850
OB na trajektu Hirtshals-Larvik (03.07.2015)
Pátek 3 červenec 2015
Kategorie: Tréninky
Colorline SuperSpeed 2
http://www.tiborv.net/maps/show_map.php?user=Tibor&map=183
Tornby - trénink duny (02.07.2015)
Čtvrtek 2 červenec 2015
Kategorie: Tréninky
DK
http://ok-vendelboerne.dk/doma/show_map.php?user=susanne&map=433
Wolfsegg (11.06.2015)
odporný-zelený, ani už nebyla vůle na to druhý kolo
KT Stráž p.Ralskem  (10.05.2015)
jo, na K11 jsem potkal prouhatý fešátka-selátka s mamkou velkou sviní, takže trochu štrés..
Sprint Stráž p.Ralskem / stínování (07.05.2015)
Čtvrtek 7 květen 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Sprint Stráž p.Ralskem / stínování (06.05.2015)
Středa 6 květen 2015
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Černý rybník II / stínování (29.04.2015)
Středa 29 duben 2015
Kategorie: Tréninky
já, CZ
Černý rybník / stínování (21.04.2015)
Úterý 21 duben 2015
Kategorie: Tréninky
Hamr-Děvín, já, CZ
OM KT Velká Černoc (12.04.2015)
Neděle 12 duben 2015
Kategorie: Závody
Liščí rokle, SLA, CZ
Výsypka Horní Jiřetín (11.04.2015)
http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=836
PE 2015 E3 (06.04.2015)
Pondělí 6 duben 2015
Kategorie: Závody
Chlum, DKP, CZ
PE 2015 E1 (04.04.2015)
Sobota 4 duben 2015
Kategorie: Závody
Zahrádky, DKP, CZ
Jonsdorf (21.03.2015)
Sobota 21 březen 2015
Kategorie: Tréninky
Kobřik, D
Rousínov (21.03.2015)
Sobota 21 březen 2015
Kategorie: Tréninky
Vráťa, CZ
OCAD.cz cup (01.03.2015)
Neděle 1 březen 2015
Kategorie: Závody
Technická univerzita v Liberci, TJN, CZ
BC 8/2015 (22.02.2015)
Neděle 22 únor 2015
Kategorie: Závody
Osečná, Pekka, CZ
Pekkova pomsta|Výsledky
konečně spravedlivej boBr! :-)
Midlik Náhlov-Osečná (14.02.2015)
k8: projebaná buzola 7´
Afterkolben skoronočák (13.02.2015)
Extáze!!
BC 7/2015 (08.02.2015)
Neděle 8 únor 2015
Kategorie: Závody
Terezín, T. Babický, CZ
Score 70 + bonus 20 min.
Taková nestíhačka..
Branžež (07.02.2015)
Sobota 7 únor 2015
Kategorie: Tréninky
M.Nykodým, CZ
zmrzlo & kluzko
Sv. Kopeček - stínování (01.02.2015)
Neděle 1 únor 2015
Kategorie: Tréninky
ZOO Olomouc, AMS 2014, CZ
Kroměříž - stínování (31.01.2015)
zamknutý brány do parku..
Třebíč - stínování (31.01.2015)
Sobota 31 leden 2015
Kategorie: Tréninky
Židovská čtvrť, (mapa po Zhustovi), CZ
BC 5/2015  (11.01.2015)
Neděle 11 leden 2015
Kategorie: Závody
Polesí, Pavlovcovi, CZ
Score, 70 min
totální nasazení..
Masomidlik Lasvice (10.01.2015)
Sahara, 15°C
Posilvestrovský OB  (03.01.2015)
Sobota 3 leden 2015
Kategorie: Tréninky
Bynovec, Prcek, CZ
Score
Midlik Králův Stolec (29.12.2014)
Pondělí 29 prosinec 2014
Kategorie: Tréninky
Doksy, Pekka, CZ
BC 4/2015 (28.12.2014)
Neděle 28 prosinec 2014
Kategorie: Závody
Cvikov, Koláč, CZ
PZL Hláska (27.12.2014)
Sobota 27 prosinec 2014
Kategorie: Závody
Senohraby, Hřeb, CZ
Nočák Děvín - reflexy do 18.1.2015 - krátká (22.12.2014)
Pondělí 22 prosinec 2014
Kategorie: Tréninky
Hamr na Jezeře, já, CZ
Nočák Děvín - reflexy do 18.1.2015 - dlouhá (22.12.2014)
Pondělí 22 prosinec 2014
Kategorie: Tréninky
Hamr na Jezeře, já, CZ
Vánoční sprint (21.12.2014)
Neděle 21 prosinec 2014
Kategorie: Závody
Hradec Králové, PHK, CZ
Rousínov (20.12.2014)
Sobota 20 prosinec 2014
Kategorie: Tréninky
Kořen+Honzák, CZ
BC 3/2015 (14.12.2014)
Neděle 14 prosinec 2014
Kategorie: Závody
Šedina, T. Novák, CZ
PZL - Tour de Braník (13.12.2014)
Sobota 13 prosinec 2014
Kategorie: Závody
Praha, J. Mrázek, CZ
NOB - Šajdíkove Humence (10.12.2014)
Středa 10 prosinec 2014
Kategorie: Tréninky
trať CESOM 2014, SK
NOB - Borský Mikuláš (10.12.2014)
Středa 10 prosinec 2014
Kategorie: Tréninky
trať CESOM 2012, SK
BC 2/2015 (30.11.2014)
Neděle 30 listopad 2014
Kategorie: Závody
Nový Bor, CZ
MemoryScore 75 min
Kontroly bez čísel jsou paměťové (z lichých kontrol)
Mikulášský NOB s lany (29.11.2014)
Sobota 29 listopad 2014
Kategorie: Tréninky
Ludvíkovice, Pedro, CZ
NOB - Žulák (26.11.2014)
Středa 26 listopad 2014
Kategorie: Tréninky
Jaruzelski, CZ
VLI zakončení sezóny - kombo (23.11.2014)
Neděle 23 listopad 2014
Kategorie: Tréninky
Bramberk, Přéma - M.Nykodým, CZ
VLI zakončení sezóny (22.11.2014)
Sobota 22 listopad 2014
Kategorie: Tréninky
Břízky, Přéma, CZ
BC 1/2015 (16.11.2014)
Neděle 16 listopad 2014
Kategorie: Závody
Všemily, Nehasilovi, CZ
Score, 80 min.
OBPH - noc (14.11.2014)
Pátek 14 listopad 2014
Kategorie: Závody
Malá Skála, CZ
Taškařice|Výsledky
Derby (08.11.2014)
Sobota 8 listopad 2014
Kategorie: Závody
Skalní brána 1991, Kobřik, CZ
OZ Skokovy (19.10.2014)
Neděle 19 říjen 2014
Kategorie: Závody
Kost, TUV, CZ
Smržov (cestou z kolbenky) (15.10.2014)
hnus a vopruz! (zdroj: http://www.numberoneaucklanddoma.com/maps/show_map.php?user=nh&map=496)
OZ Šemanovice (05.10.2014)
Neděle 5 říjen 2014
Kategorie: Závody
Umrlčí rokle, DKP, CZ
MČR Osečná - FNL (28.09.2014)
Neděle 28 září 2014
Kategorie: Závody
Holičky, BOR, CZ
Klasika
MČR Osečná - SMF (27.09.2014)
Sobota 27 září 2014
Kategorie: Závody
Holičky, BOR, CZ
Klasika
OZ St. Splavy (20.09.2014)
Sobota 20 září 2014
Kategorie: Závody
Karolína, DOK, CZ
Klasika
Zase zbytečně patnáctka, slepejš..
MČR Smiřice  (14.09.2014)
Neděle 14 září 2014
Kategorie: Závody
SHK, CZ
Sprintové štafety
Hostinné (13.09.2014)
Sobota 13 září 2014
Kategorie: Závody
LTU, CZ
Sprint
ŽB Proseč (07.09.2014)
Neděle 7 září 2014
Kategorie: Závody
Maštale, CHT, CZ
Middle
ŽB Proseč (06.09.2014)
Sobota 6 září 2014
Kategorie: Závody
Maštale, CHT, CZ
Klasika
CVČ E3 (31.08.2014)
Neděle 31 srpen 2014
Kategorie: Závody
Závora, PHK, CZ
CVČ E2 (30.08.2014)
Sobota 30 srpen 2014
Kategorie: Závody
Odolov, PHK, CZ
PP E3 (H21 Ultimate) (24.08.2014)
Neděle 24 srpen 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Klasika
PP E2 (H21 Ultimate) (23.08.2014)
Sobota 23 srpen 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Sprint
PP E1 (H21 Ultimate) (23.08.2014)
Sobota 23 srpen 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Middle
PP prolog (22.08.2014)
Pátek 22 srpen 2014
Kategorie: Závody
Branžež, TUR, CZ
Middle
Valečov E3 (17.08.2014)
5x sršeň mezi 18.-19.k
Turnov - stínování Elin s Leou (14.08.2014)
http://www.tur.cz/maps/show_map.php?user=9100&map=228
Enkláva (03.08.2014)
http://www.bestik.cz/mapy/show_map.php?user=dym&map=2934
Repre Kost II (31.07.2014)
Čtvrtek 31 červenec 2014
Kategorie: Tréninky
Skokovy, CZ
Repre Kost I (31.07.2014)
Čtvrtek 31 červenec 2014
Kategorie: Tréninky
Skokovy, CZ
SOW E6 (25.07.2014)
Pátek 25 červenec 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E5 (24.07.2014)
Čtvrtek 24 červenec 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E4 (23.07.2014)
Středa 23 červenec 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E3 (21.07.2014)
Pondělí 21 červenec 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E2 (20.07.2014)
Neděle 20 červenec 2014
Kategorie: Závody
Zermatt, CH
SOW E1 (19.07.2014)
Sobota 19 červenec 2014
Kategorie: Závody
Zermatt , CH
Veteran cup E3 (13.07.2014)
Neděle 13 červenec 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Veteran cup E2 (12.07.2014)
Sobota 12 červenec 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Veteran cup E1 (11.07.2014)
Pátek 11 červenec 2014
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Sprint
Svojkov (09.07.2014)
Středa 9 červenec 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Sachsenmeisterschaft Mittel-OL - II (05.07.2014)
Sobota 5 červenec 2014
Kategorie: Závody
Jauernick-Buschbach, Görlitz, D
Middle
Sachsenmeisterschaft Mittel-OL - I (05.07.2014)
Sobota 5 červenec 2014
Kategorie: Závody
Jauernick-Buschbach, Görlitz, D
Middle
Tour de Bukovina (29.06.2014)
Neděle 29 červen 2014
Kategorie: Tréninky
Valdštejn, Hnízdo, CZ
A MČR KT Liberec (26.06.2014)
Čtvrtek 26 červen 2014
Kategorie: Závody
Žulák, Mat, CZ
Trénink Maxičky I (15.06.2014)
Neděle 15 červen 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Middle
ŽB Fojtka (08.06.2014)
Neděle 8 červen 2014
Kategorie: Závody
Zaječí důl, CHA, CZ
Middle
ŽB Fojtka (07.06.2014)
Sobota 7 červen 2014
Kategorie: Závody
Červená ruka, CHA, CZ
klasika
Úštěcký masakr (30.05.2014)
Pátek 30 květen 2014
Kategorie: Závody
Sudety-Texas, GC LTM, CZ
score MTBO 6 hod.|Výsledky
Bukovina (25.05.2014)
Neděle 25 květen 2014
Kategorie: Tréninky
Minibukča, Hnízdo, CZ
ŽA Rokytá (18.05.2014)
Neděle 18 květen 2014
Kategorie: Závody
Ralsko, TUR, CZ
Middle
ŽA Rokytá (17.05.2014)
Sobota 17 květen 2014
Kategorie: Závody
Ralsko, TUR, CZ
klasika
ŽB Landštejn (11.05.2014)
Neděle 11 květen 2014
Kategorie: Závody
SJH, CZ
klasika
OZ Meziboří - sprint (03.05.2014)
Sobota 3 květen 2014
Kategorie: Závody
Meziboří, LIT, CZ
Sprint
OZ Meziboří (03.05.2014)
Sobota 3 květen 2014
Kategorie: Závody
Tesařova cesta, LIT, CZ
Middle
Litoměřický TULIPÁN E3 (01.05.2014)
Čtvrtek 1 květen 2014
Kategorie: Závody
Libochovice, DLT, CZ
Score sprint
Litoměřický TULIPÁN E2 (01.05.2014)
Čtvrtek 1 květen 2014
Kategorie: Závody
Libochovice, DLT, CZ
Score sprint
Litoměřický TULIPÁN E1 (01.05.2014)
Čtvrtek 1 květen 2014
Kategorie: Závody
Hazmburk, DLT, CZ
Score sprint
Oblastní přebor KL (27.04.2014)
Neděle 27 duben 2014
Kategorie: Závody
Jablonec n.N. - Mšeno, TJN, CZ
Prague Easter E1 (18.04.2014)
Pátek 18 duben 2014
Kategorie: Závody
Zahrádky, DKP, CZ
Middle
Oblastní přebor KT (13.04.2014)
Neděle 13 duben 2014
Kategorie: Závody
Sosnová, BOR, CZ
Middle
Libverda open (05.04.2014)
Sobota 5 duben 2014
Kategorie: Tréninky
Martijan, CZ
Trénink Popovka (29.03.2014)
Sobota 29 březen 2014
Kategorie: Tréninky
Dolní Sedlo, Kaďák, CZ
Vielposten OL 2014 part 2 (23.03.2014)
Neděle 23 březen 2014
Kategorie: Závody
Liebethal, TU Dresden, D
Vielposten OL 2014 part 1 (23.03.2014)
Neděle 23 březen 2014
Kategorie: Závody
Liebethal, TU Dresden, D
Jarní pohár (22.03.2014)
Sobota 22 březen 2014
Kategorie: Závody
Vysoká nad Labem, PHK, CZ
Pekkomila 2014 (16.03.2014)
Neděle 16 březen 2014
Kategorie: Závody
Srní, Pekka, CZ
štafety, úsek 1
NOB Srní (28.02.2014)
Pátek 28 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Pekka, CZ
Middle
8. Bor Cup 2014 (23.02.2014)
Neděle 23 únor 2014
Kategorie: Závody
Lasvice, Pekka, CZ
4 kontroly k ob-vynechání
Pohár SJC (22.02.2014)
Sobota 22 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Jičín-sídliště, SJC, CZ
Trénink Blata (15.02.2014)
Sobota 15 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Pařez, J. Havlík, CZ
Sprint Doksy (15.02.2014)
Sobota 15 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Doksy, Pekka, CZ
NOB Sosnová (14.02.2014)
Pátek 14 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Mnich, Pekka, CZ
7. Bor Cup 2014 (09.02.2014)
Neděle 9 únor 2014
Kategorie: Závody
Břevniště, Martijan, CZ
Jaruzelskiho kost (08.02.2014)
Sobota 8 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Kost, Jaruzelski, CZ
Trénink Velenice (02.02.2014)
Neděle 2 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Svitava, Pekka, CZ
Midlik Veselí  (01.02.2014)
Sobota 1 únor 2014
Kategorie: Tréninky
Hradčany, Pekka, CZ
Middle
6. Bor Cup 2014 2. kolo (26.01.2014)
Neděle 26 leden 2014
Kategorie: Závody
Hradčany, SMB, CZ
Score
6. Bor Cup 2014 1. kolo (26.01.2014)
Neděle 26 leden 2014
Kategorie: Závody
Hradčany, SMB, CZ
Score
Repete BC 5 full (19.01.2014)
Neděle 19 leden 2014
Kategorie: Tréninky
Okřešice, CZ
Score
10°C, nádhera
5. Bor Cup 2014 (12.01.2014)
Neděle 12 leden 2014
Kategorie: Závody
Srní, Pavlovcovi, CZ
jebačka
Koláčova middlofarsta (05.01.2014)
Neděle 5 leden 2014
Kategorie: Tréninky
Rousínov, Koláč, CZ
DM Mittel 2007 (03.01.2014)
Pátek 3 leden 2014
Kategorie: Tréninky
Dresden, D
Middle
Middle Hradčany (30.12.2013)
Pondělí 30 prosinec 2013
Kategorie: Tréninky
Oltářík, CZ
4. Bor Cup 2014 - Foto OB (29.12.2013)
Neděle 29 prosinec 2013
Kategorie: Závody
Litoměřice, T. Babický, CZ
čurákovina roku - přiběhneš na kontrolu a deset minut hledáš třeba detail 5x15 cm, někde, kdesi..
Silvestrovský KOBáček (28.12.2013)
Sobota 28 prosinec 2013
Kategorie: Závody
Folknáře, Dádik, CZ
Middle Mnich (27.12.2013)
Pátek 27 prosinec 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnová, Pekka, CZ
Vánoční sprint (22.12.2013)
Neděle 22 prosinec 2013
Kategorie: Závody
Hradec Králové, PHK, CZ
Sprint
Trénink Bratislava (17.12.2013)
Úterý 17 prosinec 2013
Kategorie: Tréninky
trať CESOM 2013, SVK
Sprint
začátek u hotelu před K7, některé průchody byly zavřené
3. Bor Cup 2014 (15.12.2013)
Neděle 15 prosinec 2013
Kategorie: Závody
Vřesová dolina, Nehasilovi, CZ
Score 60´
PZL Nymburk part 2 (14.12.2013)
Sobota 14 prosinec 2013
Kategorie: Závody
Z. Koč, CZ
PZL 100K Třeboc  (01.12.2013)
Neděle 1 prosinec 2013
Kategorie: Závody
Kroučová/Třeboc, DKP, CZ
Polar Cup Spáleniště (laserscan) (30.11.2013)
Sobota 30 listopad 2013
Kategorie: Tréninky
Bezděz, Tom Novák, CZ
Middle
1. Bor Cup 2014 (17.11.2013)
Neděle 17 listopad 2013
Kategorie: Závody
Borný / Karolína, Hradečák, CZ
score+azimut+vrstevnice+paměťák
OBPH - noc (16.11.2013)
Sobota 16 listopad 2013
Kategorie: Závody
Svor, Nehasilovi, CZ
bizardmasakr
Derby 2013 (09.11.2013)
Sobota 9 listopad 2013
Kategorie: Závody
Drábovna + Zabolky + Kopanina, Kobřik, CZ
MČR HROB E2 (03.11.2013)
Neděle 3 listopad 2013
Kategorie: Závody
Vyšší Brod, CZ
MČR HROB E1 (02.11.2013)
Sobota 2 listopad 2013
Kategorie: Závody
Vyšší Brod, CZ
OZ Beroun (28.10.2013)
Pondělí 28 říjen 2013
Kategorie: Závody
LBE, CZ
Sprint
OZ Svárov (27.10.2013)
Neděle 27 říjen 2013
Kategorie: Závody
Česká Lípa, TJN, CZ
Middle
OZ Sosnová (26.10.2013)
Sobota 26 říjen 2013
Kategorie: Závody
BOR, CZ
Middle
Malá Opička (22.10.2013)
Úterý 22 říjen 2013
Kategorie: Tréninky
Lázně Bělohrad, Trať OZ NPA, CZ
Middle
OZ Kost (20.10.2013)
Neděle 20 říjen 2013
Kategorie: Závody
Skokovy, TUV, CZ
Middle
OZ Zdislava (05.10.2013)
Sobota 5 říjen 2013
Kategorie: Závody
Sviňské kopce, CHA, CZ
MČR družstva (29.09.2013)
Neděle 29 září 2013
Kategorie: Závody
Břízky, TJN, CZ
MČR štafety (28.09.2013)
Sobota 28 září 2013
Kategorie: Závody
Břízky, TJN, CZ
MTBO - ČP Long Zákupy (22.09.2013)
Neděle 22 září 2013
Kategorie: Závody
Zákupy / Svitava, BOR, CZ
Montjuic (03.09.2013)
Úterý 3 září 2013
Kategorie: Tréninky
Barcelona, ESP
kochačka v olympijském areálu
West Cup E3 (01.09.2013)
Neděle 1 září 2013
Kategorie: Závody
Rájec, NEJ, CZ
Klasika
West Cup E2 (31.08.2013)
Sobota 31 srpen 2013
Kategorie: Závody
Rájec, NEJ, CZ
Free order
West Cup E1 (30.08.2013)
Pátek 30 srpen 2013
Kategorie: Závody
Rájec, NEJ, CZ
Middle
PP E3 (25.08.2013)
Neděle 25 srpen 2013
Kategorie: Závody
Skaláček, TUR, CZ
Klasika
PP E2 (24.08.2013)
Sobota 24 srpen 2013
Kategorie: Závody
Bora, TUR, CZ
Sprint
PP E1 (24.08.2013)
Sobota 24 srpen 2013
Kategorie: Závody
Skaláček, TUR, CZ
Middle
Rumcajs E4 (18.08.2013)
Neděle 18 srpen 2013
Kategorie: Závody
Brada, SJC, CZ
Zkrácená
Rumcajs E3 (17.08.2013)
Sobota 17 srpen 2013
Kategorie: Závody
Jičín, SJC, CZ
Sprint
Rumcajs E2 (17.08.2013)
Sobota 17 srpen 2013
Kategorie: Závody
Brada, SJC, CZ
Sprint
Rumcajs E1 (16.08.2013)
Pátek 16 srpen 2013
Kategorie: Závody
Blata, SJC, CZ
Middle
Advanta E3 (11.08.2013)
Neděle 11 srpen 2013
Kategorie: Závody
Nové Město nad Metují, DOB, CZ
Middle
Advanta E2 (10.08.2013)
Sobota 10 srpen 2013
Kategorie: Závody
Zdobnice, DOB, CZ
Klasika
Advanta E1 (09.08.2013)
Pátek 9 srpen 2013
Kategorie: Závody
Nové Město nad Metují, DOB, CZ
Sprint
B5H (03.08.2013)
Sobota 3 srpen 2013
B5H
Kategorie: Závody
Bedřichov, CZ
MTBO 5 hod.|Výsledky
Bohemia E5 (28.07.2013)
Neděle 28 červenec 2013
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Bohemia E4 (27.07.2013)
Sobota 27 červenec 2013
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Bohemia E3 (26.07.2013)
Pátek 26 červenec 2013
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Bohemia E2 (25.07.2013)
Čtvrtek 25 červenec 2013
Kategorie: Závody
Chřibská, BOR, CZ
Bohemia E1 (24.07.2013)
Středa 24 červenec 2013
Kategorie: Závody
Chřibská, BOR, CZ
Böhmisches Tor (21.07.2013)
Neděle 21 červenec 2013
Kategorie: Tréninky
Jonsdorf, já, D+CZ
Krakow - pevné kontroly (17.07.2013)
http://jot.cal.pl/wawel/mapy-2/
Trénink Srbsko (14.07.2013)
Neděle 14 červenec 2013
Kategorie: Tréninky
Branžež, já, CZ
Middle
MTBO - Sněžnický stratég (13.07.2013)
Sobota 13 červenec 2013
Kategorie: Závody
České Středohoří, Reactor Děčín, CZ
MTBO|Výsledky
Sälen 3D - E3 (30.06.2013)
Neděle 30 červen 2013
Kategorie: Závody
Myrflodammen, SWE
Middle
Sälen 3D - E2 (29.06.2013)
Sobota 29 červen 2013
Kategorie: Závody
Myrflodammen, SWE
Klasika
Sälen 3D - E1 (28.06.2013)
Pátek 28 červen 2013
Kategorie: Závody
Myrflodammen, SWE
Middle
Idre 3D - E3 (27.06.2013)
Čtvrtek 27 červen 2013
Kategorie: Závody
Idre Fjäll, SWE
Klasika
Nádherný závod. Na tohle se nezapomíná!
Idre 3D - E2 (26.06.2013)
Středa 26 červen 2013
Kategorie: Závody
Idre Fjäll, SWE
Middle
Idre 3D - E1 (25.06.2013)
Úterý 25 červen 2013
Kategorie: Závody
Idre Fjäll, SWE
Skjeberg (21.06.2013)
Pátek 21 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Jorstadmyra (20.06.2013)
Čtvrtek 20 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Asmaloy (17.06.2013)
Pondělí 17 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Viker (17.06.2013)
Pondělí 17 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Kjokoy (17.06.2013)
Pondělí 17 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Fredrikstad, N
Sponvika (16.06.2013)
Neděle 16 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Halden, N
OM KL Chřibská (08.06.2013)
Sobota 8 červen 2013
Kategorie: Závody
U potoka I, BOR, CZ
Klasika
Čertovy zahrádky (06.06.2013)
Čtvrtek 6 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Horní Dehtov, CZ
Čertovy skrýše (06.06.2013)
Čtvrtek 6 červen 2013
Kategorie: Tréninky
Horní Dehtov, CZ
Robotron Cup (WRE) (02.06.2013)
Kontroly 5-7 zruseny diky rozvodnenemu hranicnimu potoku.
Na Smrk (21.05.2013)
Úterý 21 květen 2013
Kategorie: Tréninky
Bily Potok, CZ
OZ Milire (19.05.2013)
Neděle 19 květen 2013
Kategorie: Závody
VLI, CZ
Klasika
stavitel Martijan..
OM Stafety Jablonec n. N. (18.05.2013)
Sobota 18 květen 2013
Kategorie: Závody
Srnci Dul, TJN, CZ
Stafety
OZ Jablonec n. N. (18.05.2013)
Sobota 18 květen 2013
Kategorie: Závody
Dobra Voda, TJN, CZ
Middle
ZB - Janov u Rakovnika (12.05.2013)
Konecne midlik jak se patri!
ZB - Janov u Rakovnika (11.05.2013)
bordel a humus + starecek nemohl precist mapu..
Saxbo E2 (05.05.2013)
Neděle 5 květen 2013
Kategorie: Závody
Jonsdorf, ZIT, D
Klasika
Saxbo E1 (04.05.2013)
Sobota 4 květen 2013
Kategorie: Závody
Rynoltice, CHA, CZ
Klasika
Litomericky tulipan E3 (01.05.2013)
Středa 1 květen 2013
Kategorie: Závody
Terezin, LTM, CZ
Score sprint
/totalni nasazeni - bohuzel - z cile jsem se vracel pro 67.. takze zas kokot/
Litomericky tulipan E2 (01.05.2013)
Středa 1 květen 2013
Kategorie: Závody
Terezin, LTM, CZ
Score sprint
/u 92 jsem zapomnel na 79../
Litomericky tulipan E1 (01.05.2013)
Středa 1 květen 2013
Kategorie: Závody
Terezin - golfove hriste, LTM, CZ
Score sprint
LLI stafety (28.04.2013)
Neděle 28 duben 2013
Kategorie: Tréninky
Janovice / Zdislava, Jaruzelski, CZ
Úsek 1
OM KT Osek u Duchcova (27.04.2013)
Sobota 27 duben 2013
Kategorie: Závody
Salesiova vysina, LTP, CZ
Middle
Finsko (25.04.2013)
Čtvrtek 25 duben 2013
Kategorie: Tréninky
Helsinki, FIN
Middle
Finsko (24.04.2013)
Středa 24 duben 2013
Kategorie: Tréninky
Taivassalo, FIN
Middle
Finsko (23.04.2013)
Úterý 23 duben 2013
Kategorie: Tréninky
Piikkio, FIN
Middle
OZ Kamen (20.04.2013)
Sobota 20 duben 2013
Kategorie: Závody
Slunecna brana, LDC, CZ
Middle
Trenink Sovi Doly (16.04.2013)
Úterý 16 duben 2013
Kategorie: Tréninky
Horice, CZ
Middle
OZ Bor u Pribrami (14.04.2013)
Neděle 14 duben 2013
Kategorie: Závody
Lisci bouda, PGP, CZ
Klasika
OM  (13.04.2013)
Sobota 13 duben 2013
Kategorie: Závody
Doksy, DOK, CZ
Sprint
OZ Doksy (13.04.2013)
Sobota 13 duben 2013
Kategorie: Závody
Kraluv Stolec, DOK, CZ
Middle
Trenink - trat OM NOB H21 (07.04.2013)
Neděle 7 duben 2013
Kategorie: Tréninky
Branzez, TUR, CZ
Klasika
OZ Drhleny (06.04.2013)
Sobota 6 duben 2013
Kategorie: Závody
Branzez, TUR, CZ
Middle
OM NOB Drhleny (05.04.2013)
Pátek 5 duben 2013
Kategorie: Závody
Branzez, TUR, CZ
NOB
PE E3 (31.03.2013)
Neděle 31 březen 2013
Kategorie: Závody
Jestrebi, DKP, CZ
Klasika
PE E2 (30.03.2013)
Sobota 30 březen 2013
Kategorie: Závody
Zahradky, DKP, CZ
Klasika
Dobre rozbehlej zavod skoncil na 19. kontrole, poradatele mi dali do pytliku pokracovani elity. Po projebany buzole v prvni etape ...
PE E1 (29.03.2013)
Pátek 29 březen 2013
Kategorie: Závody
Zahradky, DKP, CZ
Middle
Hradcany (24.03.2013)
Neděle 24 březen 2013
Kategorie: Tréninky
CZ
Middle
Okresice 2 (23.03.2013)
Sobota 23 březen 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnova, Pekka, CZ
Okresice 1 (23.03.2013)
Sobota 23 březen 2013
Kategorie: Tréninky
Sosnova, Pekka, CZ
zas kokot
Pekkomila (17.03.2013)
Neděle 17 březen 2013
Kategorie: Závody
Veseli / Hradcany, Pekka, CZ
Stafety, úsek 3
Jarni skaly (16.03.2013)
Sobota 16 březen 2013
Kategorie: Závody
Kost, TUV, CZ
Klasika
Lipica open E2 (10.03.2013)
Neděle 10 březen 2013
Kategorie: Závody
Gorenje, SLO
Middle
Lipica open E1 (09.03.2013)
Sobota 9 březen 2013
Kategorie: Závody
Kazlje, SLO
Klasika
Extremor E2 (08.03.2013)
Pátek 8 březen 2013
Kategorie: Závody
Vilenica, SLO
Middle
Extremor E1 (07.03.2013)
Čtvrtek 7 březen 2013
Kategorie: Závody
Vilenica, SLO
Middle
8. Bor Cup 2013 - finale (03.03.2013)
Neděle 3 březen 2013
Kategorie: Závody
Srni, Pekka, CZ
Middle (SI)
Trenink s Elin (02.03.2013)
Sobota 2 březen 2013
Kategorie: Tréninky
Stare Splavy, Pekka, CZ
Sprint
Stutensee (21.02.2013)
Čtvrtek 21 únor 2013
Kategorie: Tréninky
Stutensee, já, DE
Middle
cestou z kolbenky / helmutska mapa + helmutska trat = NOK malina
Wisembourg  (21.02.2013)
Čtvrtek 21 únor 2013
Kategorie: Tréninky
Wisembourg , já, FR
Sprint
cestou z kolbenky - dve perly za cca 1,5 min
7. Bor Cup 2013 - FULL  (17.02.2013)
Neděle 17 únor 2013
Kategorie: Závody
Novy Bor, Jezirko, BOR, CZ
Puzzle, limit 66 min.
7. Bor Cup 2013 (17.02.2013)
Neděle 17 únor 2013
Kategorie: Závody
Novy Bor, Jezirko, BOR, CZ
Puzzle, limit 66 min.
total masturbace..
Doksy - areal pevnych kontrol (10.02.2013)
Neděle 10 únor 2013
Kategorie: Tréninky
Kraluv Stolec, já, CZ
score - cik-cak
s krivochcalkama..
6. Bor Cup 2013 - Full HD (03.02.2013)
Neděle 3 únor 2013
Kategorie: Závody
Cap, já, CZ
Score, 120 min.
6. Bor Cup 2013 (03.02.2013)
Neděle 3 únor 2013
Kategorie: Závody
Cap, já, CZ
Score, 120 min.
F1 & YoCup (09.01.2013)
Středa 9 leden 2013
Kategorie: Závody
Bakov nad Jizerou - Baba, D. Wolf, CZ
NOB
4. Bor Cup 2013 (06.01.2013)
Neděle 6 leden 2013
Kategorie: Závody
Skelna hut, 2x Pavlovec, CZ
Score, 70 min, 14 let stara mapa
Málo - hodně málo - času
PZL Kozel 2 (05.01.2013)
Sobota 5 leden 2013
Kategorie: Závody
Velke Popovice, KAM, CZ
Retro klasika|Výsledky
PZL Kozel 1 (05.01.2013)
Sobota 5 leden 2013
Kategorie: Závody
Velke Popovice, KAM, CZ
Retro klasika|Výsledky
Bizard humus
Silvestrovsky OB (30.12.2012)
Neděle 30 prosinec 2012
Kategorie: Závody
Ludvikovice, D. Nehasil, CZ
Score, 120 min., ruzne body
Vanocni sprint (22.12.2012)
Sobota 22 prosinec 2012
Kategorie: Závody
Hradec Kralove, PHK, CZ
Sprint|Výsledky
3. Bor Cup 2013 (16.12.2012)
Neděle 16 prosinec 2012
Kategorie: Závody
Veseli / Hradcany, Pekka, CZ
Score, 100 min.|Výsledky
Snih 5-10 cm, diky perlam malo casu
2. Bor Cup 2013 - full HD (02.12.2012)
Neděle 2 prosinec 2012
Kategorie: Závody
Prysk, 2x Nehasil, CZ
Score, 120 min.
2. Bor Cup 2013 (02.12.2012)
Neděle 2 prosinec 2012
Kategorie: Závody
Prysk, 2x Nehasil, CZ
Score, 120 min.
Trenink s Elin (01.12.2012)
Sobota 1 prosinec 2012
Kategorie: Tréninky
Hradcany, já, CZ
Sprint
Trenink na laserscanu (25.11.2012)
Neděle 25 listopad 2012
Kategorie: Tréninky
Druzcovsky les, já, CZ
Trenink Sosnova (24.11.2012)
Sobota 24 listopad 2012
Kategorie: Tréninky
Sosnova, já, CZ
NOB - Mikulassky OB (23.11.2012)
Pátek 23 listopad 2012
Kategorie: Tréninky
Maxicky, Pedros, CZ
NOB, Score, lana, kontroly na stromech,
2. YoCup 2013 (21.11.2012)
Středa 21 listopad 2012
Kategorie: Závody
Klokoci, Maaca, CZ
NOB
1. Bor Cup 2013 (18.11.2012)
Neděle 18 listopad 2012
Kategorie: Závody
Enklava, Hradecak, CZ
Score, 60 min, bonusy + dalsi finty
Derby VLI-TJN-SMR (17.11.2012)
Sobota 17 listopad 2012
Kategorie: Závody
Mojzisak, VLI, CZ
Retro klasika
OBPH (16.11.2012)
Pátek 16 listopad 2012
Kategorie: Závody
Tepere, Krizak, CZ
horolezecky NOB, limit 3 hod., porno
Venezia (11.11.2012)
Neděle 11 listopad 2012
Kategorie: Závody
Venezia, ITA
Klasika
Adriatic Meeting E2 (10.11.2012)
Sobota 10 listopad 2012
Kategorie: Závody
Palmanova, ITA
Sprint
Adriatic Meeting E1 (09.11.2012)
Pátek 9 listopad 2012
Kategorie: Závody
Lignano Riviera, ITA
Sprint
OZ - Kamenice (27.10.2012)
Sobota 27 říjen 2012
Kategorie: Závody
Valnovka, KAM, CZ
Middle
OZ - Jablonec n.N. (21.10.2012)
Neděle 21 říjen 2012
Kategorie: Závody
Bartluv vrch, TJN, CZ
Klasika
OZ - Neprevazka (14.10.2012)
Neděle 14 říjen 2012
Kategorie: Závody
Chlum, SMB, CZ
Middle
OZ - Polesi (13.10.2012)
Sobota 13 říjen 2012
Kategorie: Závody
Hadi stezka (Bubo Bubo), CHA, CZ
Klasika
OZ - Sprint (30.09.2012)
Neděle 30 září 2012
Kategorie: Závody
Turnov, TUV, CZ
Sprint
MCR - finale (29.09.2012)
Sobota 29 září 2012
Kategorie: Závody
Kost, TUV+PHK, CZ
Klasika
MCR - semifinale (28.09.2012)
Pátek 28 září 2012
Kategorie: Závody
Kost, TUV+PHK, CZ
Klasika
OZ - Jevany (23.09.2012)
Neděle 23 září 2012
Kategorie: Závody
Aldasin, TAP, CZ
Middle
OZ - Sloup (22.09.2012)
Sobota 22 září 2012
Kategorie: Závody
Hrabeci cesta, BOR, CZ
Klasika
humus / po ryme
PP - 3.E (26.08.2012)
Neděle 26 srpen 2012
Kategorie: Závody
Mala Skala, TUR, CZ
Klasika
Masakrr!
PP - 2.E (25.08.2012)
Sobota 25 srpen 2012
Kategorie: Závody
Mala Skala, TUR, CZ
Sprint
PP - 1.E (25.08.2012)
Sobota 25 srpen 2012
Kategorie: Závody
Mala Skala, TUR, CZ
Middle
PP - sprint (24.08.2012)
Pátek 24 srpen 2012
Kategorie: Závody
Turnov, TUR, CZ
Sprint
Tyr OL - 3.E (12.08.2012)
Neděle 12 srpen 2012
Kategorie: Závody
Serles, AUT
Klasika
Tyr OL - 2.E (11.08.2012)
Sobota 11 srpen 2012
Kategorie: Závody
Obernberg, AUT
Middle
Tyr OL - 1.E (10.08.2012)
Pátek 10 srpen 2012
Kategorie: Závody
Innsbruck, AUT
Sprint
Veteran Cup 3.E (22.07.2012)
Neděle 22 červenec 2012
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Middle
Veteran Cup 2.E (21.07.2012)
Sobota 21 červenec 2012
Kategorie: Závody
Potštejn, VAM, CZ
Klasika
Prostě vopruz!
Veteran Cup 1.E (20.07.2012)
Pátek 20 červenec 2012
Kategorie: Závody
Doudleby nad Orlicí, VAM, CZ
Sprint
Bike Adventure (14.07.2012)
Sobota 14 červenec 2012
Kategorie: Závody
Krivoklatsko, VSP, CZ
MTBO, 6 hod.
4denní Bečov - 4.E (08.07.2012)
Neděle 8 červenec 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou, EKP, CZ
Klasika
4denní Bečov - 3.E (07.07.2012)
Sobota 7 červenec 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou, EKP, CZ
Sprint
4denní Bečov - 2.E (06.07.2012)
Pátek 6 červenec 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou , EKP, CZ
Klasika
4denní Bečov - 1.E (05.07.2012)
Čtvrtek 5 červenec 2012
Kategorie: Závody
Bečov nad Teplou, EKP, CZ
Middle
Petit prix - middle (24.06.2012)
Neděle 24 červen 2012
Kategorie: Závody
Bramberk, TJN, CZ
Middle
Petit prix - sprint (24.06.2012)
Neděle 24 červen 2012
Kategorie: Závody
Bramberk, TJN, CZ
Sprint
Ruská ruleta MTBO (23.06.2012)
Sobota 23 červen 2012
Kategorie: Závody
Bakov n.J., OKP, CZ
Score 6 hod.
Malevil MTBO (16.06.2012)
Sobota 16 červen 2012
Kategorie: Závody
Heřmanice, Báža, CZ
Score 3 hod.
Český pohár (03.06.2012)
Neděle 3 červen 2012
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Middle
Český pohár  (02.06.2012)
Sobota 2 červen 2012
Kategorie: Závody
Kytlice, BOR, CZ
Klasika
MČR Sprint (01.06.2012)
Pátek 1 červen 2012
Kategorie: Závody
Děčín, LDC, CZ
Sprint
Saxbo (20.05.2012)
Neděle 20 květen 2012
Kategorie: Závody
Jonsdorf, ZIT, D
Klasika
Litoměřický tulipán 3.E (08.05.2012)
Úterý 8 květen 2012
Kategorie: Závody
Litoměřice, LTM, CZ
Sprint
Litoměřický tulipán 2.E (08.05.2012)
Úterý 8 květen 2012
Kategorie: Závody
Litoměřice, LTM, CZ
Sprint
Litoměřický tulipán 1.E (08.05.2012)
Úterý 8 květen 2012
Kategorie: Závody
Litoměřice, LTM, CZ
Sprint
Chvaleč (06.05.2012)
Neděle 6 květen 2012
Kategorie: Závody
Chvalečský les, SHK, CZ
Middle
Chvaleč (05.05.2012)
Sobota 5 květen 2012
Kategorie: Závody
Chvalečský les, SHK, CZ
Klasika
masakr
Sudá-lichá s Jaruzelskim (30.04.2012)
Pondělí 30 duben 2012
Kategorie: Tréninky
Císařák, Liberec, CZ
OP Štafety 2012 (28.04.2012)
Sobota 28 duben 2012
Kategorie: Závody
Nový Bor, BOR, CZ
Štafety, úsek 3
OP KT 2012 (28.04.2012)
Sobota 28 duben 2012
Kategorie: Závody
Nový Bor, BOR, CZ
Middle
PŽ - Cukrák (22.04.2012)
Neděle 22 duben 2012
Kategorie: Závody
Lipence, FSP, CZ
Klasika
PE 2012 - 3.E (08.04.2012)
Neděle 8 duben 2012
Kategorie: Závody
Jestrebi - Rozec, DKP, CZ
Klasika
PE 2012 - 2.E (07.04.2012)
Sobota 7 duben 2012
Kategorie: Závody
Jestrebi - Rozec, DKP, CZ
Klasika
PE 2012 - 1.E (06.04.2012)
Pátek 6 duben 2012
Kategorie: Závody
Dubá - Nedamov, DKP, CZ
Middle
2. OZ - Maxicky (31.03.2012)
Sobota 31 březen 2012
Kategorie: Závody
Podmokelsky revir, LDC, CZ
Klasika
1. OZ Turnov - Masov (24.03.2012)
Sobota 24 březen 2012
Kategorie: Závody
Hlavatice, TUR, CZ
Middle
OZ Podkost (17.03.2012)
Sobota 17 březen 2012
Kategorie: Závody
Kost, TUV, CZ
klasika
Postupy - trenink (11.03.2012)
Neděle 11 březen 2012
Kategorie: Tréninky
Supi hora, TUR, CZ
klasika, 9,3 km - 750 m
8. Bor cup (04.03.2012)
Neděle 4 březen 2012
Kategorie: Tréninky
Sosnova, BOR, CZ
Scorelauf 30 min, Oko bere|Výsledky
7. Bor cup (19.02.2012)
Neděle 19 únor 2012
Kategorie: Tréninky
Strezivojice - Supi hora, Martijan, CZ
Scorelauf, 90 min
7. Bor Cup - FULL HD (19.02.2012)
Neděle 19 únor 2012
Kategorie: Tréninky
Strezivojice, Supi hora, Martijan, CZ
Scorelauf, 90 min
6. Bor cup - reseni (05.02.2012)
Neděle 5 únor 2012
Kategorie: Tréninky
Srni u Ceske Lipy, BOR, CZ
Scorelauf 45 min
6. Bor cup (05.02.2012)
Neděle 5 únor 2012
Kategorie: Tréninky
Srni u Ceske Lipy, BOR, CZ
Scorelauf 45 min
5. Bor cup (22.01.2012)
Neděle 22 leden 2012
Kategorie: Tréninky
Bakov, SMB, CZ
Scorelauf 80 min
4. Bor cup (08.01.2012)
Neděle 8 leden 2012
Kategorie: Tréninky
Lasvice, BOR, CZ
Scorelauf 90 min, bez cest
3. Bor cup (11.12.2011)
Neděle 11 prosinec 2011
Kategorie: Tréninky
Srni u Ceske Lipy, BOR, CZ
Middle, lasercan
2. Bor cup (28.11.2011)
Pondělí 28 listopad 2011
Kategorie: Tréninky
Stare Splavy, DOK, CZ
Scorelauf, 60 min, ruzne body
1. Bor cup (13.11.2011)
Neděle 13 listopad 2011
Kategorie: Tréninky
Ceska Kamenice, LDC, CZ